Mekoverse.NET | Blockchain Games / PlayToEarn Türkiye Topluluğu

Herkese iyi forumlar ,

Biliyorsunuzki artık hayatımıza iyi yerleşmiş olan blockchain teknolojisi ile beraber bir çok alt yapı meydana geldi. Bunlardan 2021-2022 senesinde en çok popülerlik kazanan metaverse ve playtoearn projeleri oldu. Bizlerde bu projeleri sizlerle paylaşmak adına ( yatırım tavsiyesi değildir. ) bir topluluk oluşturmaya karar verdik. Topluluğumuzun adı ‘Mekoverse’.

Nedir Mekoverse.NET | PlayToEarn Türkiye Topluluğu ?

Bulduğumuz projeleri discord adreslerimizde , youtube kanalımızda , twitch kanalımızda , telegram kanalımızda , facebook sayfamızda, instagram sayfamızda yan, bütün sosyal medya hesaplarımızda ücretsiz bir şekilde sizlere en bilgilendirici ve en anlaşılabilir şekilde paylaşıyoruz. Oyunların bazıları yatırım ( risk ) içeriyor , bazıları ise free to play and earn yani ( ücretsiz oyna kazan ) tarzında olabiliyor. Sizlerde kendi araştırmalarınızı yaptıktan sonra dilerseniz oyun oynayarak artık kendinize pasif gelir elde edebilirsiniz.

Mekoverse.NET | PlayToEarn Türkiye Topluluğuna Katılım Nasıl Herhangi Bir Ücret Varmı ?

Mekoverse topluluğuna katılım tamamen ücretsizdir!, tek yapmanız gereken sosyal medya hesaplarımızı takip edip discord adresimizde aktiflik gösterirseniz sizler için özel olarak hazırladığımız ‘ BoneRoom ‘ discord odasından bütün oyunlara erken erişim sağlayabilirsiniz.

Diğer bütün detaylar için discord adresimiz ve sosyal medya hesaplarımıza aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz;

https://www.mekoverse.net/links/

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.