Maskeli Dert Ortağı || Kooplog'a Merhaba

Medical face mask icon. n95 nose tissue corona virus protection surgical mask.

Herkese merhaba. Ben maskeli dert ortağı. Şimdi kim bu neden burada diyeceksiniz. Ben burada sizin dertlerinizi dinlemek için bulunuyorum. Buradaki amacım; derdi olan insanların sorunlarını dinlemek ve çözümler bulmak. Bunu neden yapacaksın diye soracak olursanız tek isteğim bir derdi, bir sorunu olan insanlara konuşarak yol göstermek çözüm bulmak.

Umarım başarılı olabilirim. Eğer bir derdiniz varsa ve anlatarak rahatlamak istiyorsanız bana mesajlardan yazın. Ben de isim vermeden burada o arkadaşın hikayesini paylaşacağım. Tavsiyeler vermeye çalışacağım. Lütfen bu konuda bana olabildiğiniz kadar destek olun.

Eğer mesaj atan kimse olmazsa ben de günlük hayatta insanların ortak problemlerinden bahsederim. Bunlar hakkında konuşabiliriz. Bunu ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

Bu benim ilk yazım ve nasıl bir karşılık alacağımı bilmiyorum. Umarım yaptığım şey aptalca değildir. Çünkü buna gerçekten isteyerek başladım. Tek amacım insanlara moral, motivasyon olmak. İlerde bu konu üzerinde youtube kanalı açmayı da düşünüyorum. Ne kadar tutar bilmem ama deneyip göreceğiz.

O zaman yazımı burada sonlandırıyorum. Umarım bunu yapabilirim ve burada hoşça vakit geçiririz. Lütfen takip etmeyi ve beğenmeyi unutmayın. Bu konu hakkındaki fikirlerinizi yorumlar kısmında bekliyorum. Hoşçakalın.

Maskeli Dert Ortağı
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
YENİ YILDA DUR DİYELİM
Sonraki
Ya Öyle Değilse

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.