Manisa Yamyamı | Sıcağı Sıcağına

Doksanların Müge Anlı programı olan Sıcağı Sıcağı’nada işleniyor ve maalesef ki gerçek bu olay. Söylecek bir şey bulamadığımdan hemen konuya geçiyorum.

Manisa Akhisar İlyaslar Kasabası’nda geçiyor bu akıl almaz olay.

Kurt ailesi bölge halkı gibi tütün çiftçisiydi. Ailenin küçük çocuğu Mustafa, iş öğrenmek ve aynı zamanda ailesine de yardım etmek için ilçe merkezindeki sanayide araba tamircisinde bir arkadaşıyla çıraklık yapmaya başladı. Sabah kasabadan minibüse binip sanayiyie gider, öğle arasında lokantaya gider, orada yemek yer, akşam olunca da yine minibüsle evlerine dönerlerdi.

Yemeklerini yedikleri Bölge Lokanta‘nın sahibi olan Kırkağaç Yamyamı olarak da bilinen Oktay Tayfun Bölge, onlara ağabey gibi yaklaşıp yakınlık kurmuş, zaman zaman yemeklerini ısmarlamış, hatta arabasıyla evlerine bırakmayı teklif etmişti. Çocuklar da çok sevinmişlerdi bu teklife. Ve akşam çocukları eve Oktay bırakacaktı.

Her zamanki gibi Mustafa ve arkadaşı çalıştıkları yerden çıkıp Oktay’ın lokantasına gidip onun da çıkmasını beklediler. Oktay hazırlandı ve doğruca arabayla yola koyuldular. Oktay arabayı tenha bir yere çekip çocukları indirdi. Önce Mustafa’ya sonra arkadaşına tecavüz etti ve tekrar Mustafa’ya yönelince çocukların çığlıkları daha da arttı. Mustafa’nın arkadaşı kaçmayı başarmıştı ancak Mustafa şanslı değildi. Çığlıkları bastırmaya çalışan Oktay, Mustafa’nın boğazını kesti ve kanlı elbiselerini, bıçağını, Mustafa’nın başını orada bıraktı. Vücuttan kurtulmak için de akla hayale gelmeyecek bir işe koyuldu. Gövdeyi aldı ve lokantasına götürdü. Lokantanın mutfağında parçalara ayırdı, “kelle paça” , ” etli kuru fasulye” yaptı Mustafa’nın vücudundaki etlerle. Müşterilerine servis etti, artan kemiklerin de bir kısmını fırınında yaktı, bir kısmını da kafatasının yanına götürdü.

Tüm bunlar Mustafa’nın kaybından on yedi gün sonra ortaya çıktı. On yedi gün boyunca Oktay, jandarma ve müşteriler Mustafa’yı gerçek anlamda yediler.  Evine her zamanki saatte gelmediğinde Mustafa’nın ailesi hemen konu komşuya sormaya başladı, ses çıkmayınca da doğruca jandarmaya kayıp başvurusu yaptı.Jandarma ve polis aradıysa da hiçbir ize rastlamadı.

Bir gün Mustafa’nın annesi kapı kapı dolaşırken zeytinlikten geçti. Ağacın dibinde oğlunun elbiselerini gördü, hemen yanına gitti ve kafatasını da gördü. Ne yapacağını şaşıran kadın kocasına haber verdi. Babanın ardından jandarma geldi olay yerine. Kanlı elbiseleri, kafatasını ve kemikleri gören jandarma ufak bir araştırmayla etlerin kemiklerden kazındığını fark etti. Bunların üzerine işe birlikte gittiği  Mustafa’nın arkadaşı sorgulandı, çocuk olanları anlattı ve soruşturmanın seyri bir anda değişti. Tecavüz olayını, oradan kaçtığını anlattı ve korktuğundan önceden anlatamadığını söyledi.
Tüm bunlardan sonra Oktay Tayfun Bölge, lokantasında tutuklandı. İlk başta olanları kabul etmese de daha sonra her şey ortaya çıktı.

Yemeklerdeki etin Mustafa’nın eti olduğu anlaşılınca hem lokanta kapatıldı hem de Oktay Tayfun Bölge cinayetten tutuklandı.

Zübük
Subscribe
Bildir
17 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
17 yaşım
Sonraki
Hayata Dair

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.