Kutlu olsun

Şebnem’le Fatih programında boş kalan çerçeve şiirinden sonra Muazzez Ersoy’un sizin için döktüğü gözyaşlarında buldum anneliğinin güzelliğini… Gördükçe de bu özel günü kutlamak istedim; Sayın Ender Diril doğum gününüz kutlu olsun.

Ben sizi tanımıyorum aslında. Sadece sizi büyüten güzel insanı biliyorum. Ve bu en özel gününüzde ve bu umutsuz yılın ardından yeni yaşınızda dilerim içinizdeki umut hiç bitmesin ve onu sizden kimse alamasın. Gözleriniz her şeye inat gülmeye devam etsin, içinizdeki mutluluğu sizden alamasınlar. Siz; hayatı yenecek kadar güçlü, mutlu ve sevgi dolu bir kalbin oğlusunuz ve eminim ki sizde öyle birisiniz ve umarım bu duruşunuz, karakteriniz hiç değişmez.

Yeni bir yaşa başlangıç, yeni umutlardır bazen..

Pastanın üzerinde çoğalan mumlar geçen 1 yıldan veya yaş gününden daha çok şey ifade eder. Durdurulamaz bir hızda akıp giden olarak nitelendirdiğimiz zaman kavramı için bile 365 gün çok şeyi ifade eder. İçerisine çok yaşanmışlıklar, anılar, arkadaşlıklar, mutluluklar ve hüzünler sığabilir. Umarım bu yeni yaşınız mutluluklarla dolar. Gökyüzündeki tüm güzel renkler yeni yaşınızda hayatınızı aydınlatsın. Bazı insanlar güzeldir. Sadece görünüşleriyle değil,sadece söyledikleriyle değil. Olduklarıyla… Siz de Muazzez Ersoy’la birlikte kalbimizin en güzel yerindesiniz ve bizim için önemlisiniz. Doğum gününüz kutlu olsun… Dilerim yeni yaşınızda mutlulukların en güzelini yaşar, yüzünüz hep güler, neşenizi hiç yitirmezsiniz. Geçirdiğiniz tüm güzel günlere yenilerini de eklemeniz dileğiyle. Hayatın tüm kötülüklerinin sizden uzak olmasını dilerim.

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.