Kristal Çocuklar Teorisi: Filozof Atakan

Bir çoğunuz Filozof Atakan’ı duymuştur. Birkaç ay içerisinde bir çocuğa göre fazlasıyla kitap okuyan ve bir kitapçıda keşfedilen; yaşına göre oldun konuşmaları ve tavırları olan çocuk ki kendisine ‘Filozof’ adı bile takıldı. Çoğu kişi bunları duysa da bu çocuğun üzerine üretilen teorileri duymamış olabilir. Bunlardan birinin ise onun bir Kristal çocuk oluğu iddiaları.

Kristal çocuklar kimlerdir ve özellikleri nelerdir?

1995’den sonra doğmuşlardır. Onları tanımanız için gözlerinize bakmanız yeterli. Uzun, yoğun ve dikkatli bakan gözleri vardır. Çok sevecendirler. Müzikten etkilenirler ve şarkı söylerler. Ne düşündüğünüzü hissederler. Şefkatli, duyarlı ve empatiktirler. Konuşmaya başlayınca geçmiş yaşam anılarını anlatırlar. Sanatçı ve yaratıcıdırlar. Sebze ve meyve yemeyi tercih ederler. Denge duyguları mükemmeldir. Geç konuşurlar. Özgün bir işaret dili kullanırlar. Mistik konulardan bahsedebilirler.

Sanki hepsi birer filozoftur.

Başka bir gezegenden gelmiş gibi hemen fark edilirler ve dünyadaki büyün bilgileri öğrenmek isterler.

İndigo çocuklar Kristal çocukların büyüğüdürler. İndigo çocuklar 1994’den önce doğmuşturlar. Bu nedenle Kristal çocukların büyükleridirler. Kristal çocuklar, İndigo çocukları seyrederler.

(Buraya bir fotoğraf koymak istedim ama nedense bir türlü yüklenmedi. Ben de merak edenler için Kristal çocukların resmedildiği bir fotoğrafın linkini bırakıyorum. http://kosmosmacerasi.com/v1/wp-content/uploads/2015/06/RainbowChildren.jpg )

Bu çocukların amacı nedir?

Bahsettiğim bu çocuklar bir örgüt değil. Yani en azından benim de dahilim olduğum bir kısım öyle düşünüyor. Bir kısım ise bu çocukların tehlikeli bir proje olduğu görüşünde. İndigo veya Kristal çocukların Dünya’yı ele geçirme gibi bir planları yok. Onlar sadece öğrenmeye aç, dünyaya gelebilecek en zeki çocuklardır. Bazı insanlar ise bunun bir hastalık olduğunu düşünmektedir. Yani teorinin içinde bile teoriler mevcut.

Filozof Atakan Kristal çocuk mu?

Artık pek gündemde olmasa da Filozof Atakan’ın üzerine birkaç teori mevcut. Bazı insanlar onun kurgu olduğunu, kamera karşında ezberletilmiş şeylerin söyletilip bilerek gündeme getirildiğini düşünmekte. Bazıları ise onun bir Kristal çocuk olduğunu düşünüyor. Şöyle bir yorumlayacak olursak eğer Kristal çocuklar gerçekse bu özellikler gerçekten de Atakan’da mevcut. Hepimiz onun tuhaf gözlerini fark etmişizdir. Ayrıca konuştuğu bazı şeyler ezberletilmiş şeylerin dışına çıkıyor ve olayları kendince yorumluyor. Sürekli olarak kitap okuması ve bilgilenmek, öğrenmek gibi şeylere hevesi olduğunu söylemesi de bu teoriyi destekler nitelikte.

Bazı insanlar ise onların üretilme çocuklar olduğunu savunuyor. Bu çocuklar bilerek parlatıldığını ve halka güzel gösterildiğini söylüyorlar. Hatta öyle ki bazı insanlar internete Deccal’in yetiştirdiği çocuklar adı altına yazı yazmış ki ben bunu yazan insanın zihniyetini sorgularım çünkü kaba hatta iğrenç denilebilecek bir üslup kullanmış. İnternetten araştırma yaparken bu tarz birkaç yazıya denk geldim ve yazılanlar gerçekten saçma ve abartılmış nitelikteydi. Tamam hepimiz komplo teorisi kuruyoruz ama sen neden bir çocuğun kişiliğini Bill Gates’le bağdaştırıyorsun?

Peki siz ne düşünüyorsunuz?

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bir Yorum