Kızgın değil kırgınım ben

Kaynak belirtilmedi

Kızgın değil kırgınım… O kadar çabalarken görebileceğim sevginin en fazla bu kadar olmasına. En çok senden mesaj beklerken en az senden almama.

 Kızgın değil buruğum… Hayatta beni daha çok mutlu edecek bir şey yokmuşcasına sana tutunduğum için. Evet üzgünüm çünkü kahretsin ki kızamıyorum sana. Senin kalbin kırılır diye kırıyorum kendi kalbimi.

 Kızgın değil değersiz hissediyorum… Hayatta benim için en değerli günlerden biri olan doğum günümde senden gelen küçük bir mesajı bekleyip alamadığım için. Unutmamıştır biliyor bugün yalnız olmak istemediğimi gelir diyip beklediğim için. 

Kızgın değil yetersiz hissediyorum… En çok sana yetmeye çalışırken gram yetemediğim için. Kızgın değil korku doluyum bir gün benden gidersen ne yaparım bilemediğim için. Kızgınlığım sana değil kendime. Sana bu kadar teslim olmama, her geldiğinde aynı sevgiyle kucak açabilmeme. 

Üzgünüm sevgilim ben bu kadarım. Beceremiyorum. İçimdeki küçük kız çocuğu her duyguyu kızgınlıkla göstermeyi biliyor sadece. Bu sana zarar veriyorsa üzgünüm. Keşke sana zarar vereceğine bana üç katı zarar verseydi. Tüm bunlara rağmen sana git diyemem. O kadar cesaretim yok benim ama kal da diyemem inan ki savaşacak gücüm kalmadı. Sadece tek dileğim olur içimde o da gitmemen.

 Sakın kızma bana ama. Bunları sana söyleyemem. Bilirim çünkü belli etmesen de sen üzülürsün bu dediklerime. Başkalarının ezdiği kalbine bir de ben zarar vermek istemem çünkü sen benim karanfilimsin. Hem en sevdiğimsin hem de ben ölünce benimle beraber geleceksin. Bunları da bir tek sen anlayabilirsin.

Sevgilerimle mırtığın

Saraswatinin mırmırı

Saraswatinin mırmırı
<3 saraswati's blog <3
Önceki
UMUT VE O ÖLÜMSÜZLÜK ŞARKISI…

UMUT VE O ÖLÜMSÜZLÜK ŞARKISI…

Sonraki
Aşkın Şehidi – Ahmet Turgut

Aşkın Şehidi – Ahmet Turgut

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.