in

KİŞİSEL GELİŞİME GENÇ BİR BAKIŞ – EFE KINCAL

   Kooplog üzerinden, kişisel gelişimle ilgilenen dostlara , bu konuda yardımcı olacak insanları ara ara burada yazıyorum.

    Amacım kendi izlenimlerimden yola çıkarak bu işi gerçekten amaç edinmiş insanları bir nebze olsun tanıtmak.

  Sevgili Efe Kıncal. Yaptığı videolarla  klasik düşünce modeline farklı açılardan bakabilen genç bir insan. Aldığı opera eğitiminin sesine kattığı güzel etkiler onu dinlerken size ayrı bir huzur verecek.  Beni kişisel gelişimle uğraşan insanların en etkileyen tarafı, yaptıkları işi hayatlarıyla bütünleştirmiş olmaları. Efe’de onlardan biri. Kendinizi içsel yolculuğa açmaya niyetli iseniz, onun videolarına bir bakın derim. 

   Bu yolda hep aynı yargıların, düşüncelerin pelesenk olduğu cümleleri çok farklı bir yorumla sunuyor bize. Kendini tanımak adına attığım adımlarda, nokta atışı yakaladığım cümleleri  yeni bir bakış açısı yarattı bende. Örneğin “Kuantumla çekim” nasıl olması gerektiğinin mantıklı tarafını ben onda buldum. Öyle herşeyin bir anda sürpriz yumurta gibi önünüze çıkmayacağını, bunun için belirli koşulları yerine getirmenin ne denli önemli olduğunu o kafama dank ettirdi. 

   Profesyonel  tenisçi olduğu için sanırım,  fiziksel  ve duygusal arınma konusunda çok iyi bir bütünlüğe sahip. Sorduğunuz sorulara verdiği zarif ve çözüm odaklı cevapları, insana uzanan bir dost eli yakınlığında ve bir o kadar samimi. Gerçek anlamda kendini kasmadan meditasyon yapmayı  ondan öğrendim. 

    Yüreği ve özü gerçek sevgiyle dolu insanlardan biride o. Yolun açık olsun genç adam. Ailenle ve evladınla hep mutlu ol. 

yazar

Yazar: Beyazgür03

Uzun yıllardır yazıyorum. Ziraat Mühendisiyim. Kişisel gelişim konularında iyi bir araştırmacıyım.

Blog YazarBlog Okur

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.