Kendini Köpek Gibi Hisseden Kadın: Jenna Phillips

Şu soru ile yazıma başlamak istiyorum : 

Kendinizi hiç köpek gibi hissettiniz mi ?

İnsanız sonuçta değil mi? Bazen mutlu bazen mutsuz ,üzgün ,heyecanlı olabiliyoruz . Bazen iki zıt duyguyu bile aynı zaman içerisinde hissedebiliyoruz . Ve buna bile değişik gözle bakan insanlar illaki oluyor .

Çevredeki insanlar bizlere kötü yorum veya eleştiri yaptığında canımız yanabiliyor  , öyle zaman geliyor ki eleştiri duymak bile istemeyebiliyoruz . Kafaya insanları çok takıyoruz ne derler hakkımda acaba diye düşünerek fazla önemsiyoruz onları .

İnsanların hissedebildiği , insanlara özgü olan duyguları dışa vururken bile içimizde hep bir tereddüt hep bir endişe oluyor . Bu duyguyla birlikte bir çok insan dışa vurmak istediği duyguları içinden çıkarıp uygulayamaz hale geliyor .

Ancak cesur olan insanlar bu dünya şartlarında istediği gibi yaşayabiliyor .

Belki de öyle olmak öyle hissetmek gerekiyor . 

Yazıma konu olan bayan oldukça özgüvenli olan ve çevredekilerin söylediği şeyleri pek de kafaya takmayan biri .

Asıl mesleği gözlükçülük . Ancak o bu mesleği bırakarak hayalini yaşamaya karar verdi . O hayalini yaşarken de çektiği tiktok videolarıyla da 6 haneli bir gelir elde ediyor . 21 yaşında . Adeta köpek gibi davranarak videolar çekiyor ve bu videoları paylaşıyor . Kimi zaman ise satıyor .

Kendisini seven ve takdir eden 120 binden fazla takipçisi var .

Mesleği gereği top kovalıyor , yerlerde yatarak yuvarlanıyor ve köpek maması yiyor .

Sattığı her videodan ise 1000 dolar kazanıyor .

Köpek gibi hissediyorum. Etrafta dolaşıyor, oyun oynuyorum. Ben zaten hep köpek gibi davranırdım ama cinsellik açısından böyle değildim. Şimdi her anlamda köpek gibi davranıyorum. Birisinin beni topu getirdiğim zaman takdir etmesine bayılıyorum. Benim gibi olan insanlar genellikle eşcinsel erkekler. Gözlükçüyken buradan kazandığımın 4’te 1’ini bile kazanmıyordum.”

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 Yorum