Karşı Cinsi Etkilemenin Yolları: %100 Sonuç Garanti 😆

Karşı Cinsi Etkilemenin Yolları. %100 Sonuç Garanti 😆

Hepinize merhaba bu benim ilk blogum.

Ben esinn!

Bugün sizlerle bilimsel araştırmalara ve anket sonuçlarına göre %100 karşı cinsi etkilemenin yollarından bahsedicem. bunları tıpatıp uygularsanız bu iş olur.

Hadi başlayalımmm

1) BOL BOL İSMİNİ KULLANIN                                        

İnsanlar isimleriyle seslenilmesinden çok etkilenirler.konuşurken yada seslenirken ismiyle hitap edin.(tabi abartmayın)

2) KONUŞURKEN ONUN JEST VE MİMİKLERİNİ TAKLİT EDİN. (tabi abartmayın onu taklit ederek dalga geçtiğinizi düşünmesin)                                    

Yapılan araştırmalara göre insanlar karşındakilerin aynı jestleri yapmasından güven duyuyor ve bilinçaltı kendine yakın bulduğu için sizi daha çekici yapıyor.örnek ellerini kullanıyorsa sizde kullanın şaşırırken kaşlarını kaldırıyorsa sizde kaldırın.

3) ONU DİNLEDİĞİNİZİ HİSSETTİRİN                          

Dinlerken mimik kullanın tepkiler verin sorular sorun.insanlar onu dinleyen kişilerden nedensizce çok hoşlanır ve sürekli anlatır, sohbet etmek ister.

4)ONUNLA SIRLARINIZI PAYLAŞIN. TABi GİZEMLİ DE OLUN!

Eğer kızsanız sert gizemli zor bir kız olun.çünkü erkekler doğası gereği kolay elde ettikleri şeylere değer ve önem vermezler.Gizemli olun sizi merak etsin.Bırakın peşinizde koşsun o siizn hakkınızda bişeyler öğrensin.yavaş yavaş öğrensin sonra parçaları birleştirsin.bu ona keyif,başarmışlık hissi verecektir.birşeyi yapma derseniz daha çok yapası gelir buda evrenin bir oyunudur.erkek beyni de aynı böyle çalışır.ona sırlar verip ona hayatınızı açmayıunutmayın.bu ona kendini özel ve değerli hissettirir.

5)GÜLÜMSEYİN!

Şikayet etmeyin,daima gülümseyin samimi olun.kahkaha atmasanızda minil minik gülümsemeler çok holuma gidecektir.onunla kaçamak bakışlarda gözünüzü çevirmek yerine gülümseyin.erkekseniz göz kırpın.bu hareket kızlara çok çekici geldiği gibi güven verir.

Ne konularda yazmamı isterseniz yorum olarak yazın.
Vimeo kanalım:çakır

Takip ederseniz çokk mutlu oluruz. inşallah bunu okuduğunuz kişi sizden etkilenir ve çokkmutlu olursunuz canlar.sizi seviyorummm takipte kalın. İyİ Ki Varsınız!!

Şunu unutma ki sen çok özelsinn

Sen kendinin güneş ışığında nasıl güzel olduğunu,uyurken nasıl tatlı olduğunu,gülümsediğinde gözlerinin kısıldığında ne kadar çekici olduğunu bilmiyorsun.kendini sev çünkü sen düşündüğünden aynada gördüğünden çok daha güzelsinnn!

Rapor Et

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

2 yorum

Yorum Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir