Kardelen-1

  İçimde konuşan sesleri parça parça dinleyip anlamak isterdim. Her gün farklı şeyler isteyen bu sesleri anlamıyorum. Üzerinde düşündükçe sadece bir kaç parça kelime çıkıyor o kadar. Sıkıldım, hayatı nasıl  yaşayacağım, heves, mutluluk , başarabilir miyim, her şeyi unutuyorum sanki … Umuyorum ki ne istediğimi yazarak bulurum. 

  Düşüncelerini başkalarıyla paylaşmak da biraz daha ciddiyet veriyor insana. Öyle günlüğe yazdığım gibi bölük pörçük, sırasız yazamam.Karar vermek, bir seçim yapmak istediğim her şeyi; teker teker ele alarak başlayacağım. Meslek seçiminden, hobilere, günlük olaylardan herhangi bir kitaba dair yorumlara kadar farklı konularda da yazmayı düşünüyorum. Haftada iki gün yazmak şu anki hedefim olacak.Yazmaktan zevk alırsam devam ederim. 

  Kitap okumayı (Türk klasikleri, tarihi romanlar, psikolojiyle ilgili kitaplar,macera ve bilim kurgu tarzlarını), anime izlemeyi, yürüyüş yapmayı (özellikle doğa yürüyüşlerini), araştırma yapmayı, kütüphaneleri severim. Suluboya yapmayı ve yüzmeyi de sevsem de şu an ikisini de yapamıyorum. Derslerim hayatımda ilk sırada geliyor. Biyoloji ve kimya ile ilgili yazılar sevdiğim ve okul dışında da ilgimi çeken şeyler. İlerde hobi olarak figüranlık yapmak da isterim.Çok zevkli gözüküyor. 

  Bugün günlerden perşembeydi.Şu an herhangi bir hobiyi sürekli yapmıyorum ya da kendimi hayata hazırlayacak bir şey yaptığımı da düşünmüyorum. Hayatıma daha fazla şey alıp daha planlı ve güzel yaşamak istiyorum. Herkese güzel günler dilerim.

Not: Kar yağıyor şu an. İzlemesi en keyifli şeylerden biri.

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.