KARANTİNADA İZLEYEBİLECEĞİNİZ DİZİLER

Selaamm herkesee, bugün sizlere birkaç dizi önerisiyle gelddimm. İçinde bulunduğumuz bu sıkıcı karantina günlerini evde geçirmek zorunda olduğumuz için zamanımızı nasıl değerlendireceğimizi bulamaz hale geldik. Hem evde sıkılmamak adına hem de izlerken kulağımızın aşinalık kazanması için sizlere  birkaç yabancı dizi önerecem umarım izlersiniiz 🙂 Hadi dizilere geçeliimmm go  go goo 😀 😀

1-) THE VAMPİRE DİARİES :                                                                                                                                              Konusu; Vampir olan iki kardeşin yüzyılllardır yaşamış oldukları Mystik falls’a geri dönmeleriyle başlar ve orada edindikleri arkadaşlarıyla birlikte aksiyona ve maceraya sürüklenirler. (izledim ve bayıldım kesinlikle izlemenizi öneriyorum)

2-) THE ORİGİNALS :                                                                                                                                                         Konusu; Bu dizi de The vampire diaries gibi yalnızca burdaki aile vampirliği başlatan kişilerdir yani asiller. The vampire diaries’te de oynayan asiller The originals’ı oluşturuyor yani iki dizi de birbirleriyle bağlantılı.(Ben başladım bileee 😀 ) 

3-) LA CASA DE PAPEL :

Ünlü ispanyol suç dizisi olan La casa de papel profesör liderliğinde kurulan bir suç çetesinin nasıl ispanya darphanesini soyduklarını anlatan bir dizidir.(Ben izledim 5. sezonun gelmesi bekliyoruum. ) 

Umarım sizlerde benim gibi izlerken keyif alırsınız. İzlediğiniz ve beğendiğiniz dizi veya filmler varsa yorumlara yazabilirsiniizz ….. 🙂 😀 

kooplogger

Yazar: Mrs.i

Blog OkurBlog Yazar

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.