İşte ben

Merhaba Dünyalılar, 

Ben Gülbahar tekstil sektöründe çalışıyorum. Evlilik hazırlığı yapan genç bir kızın bütün sıkıntıları çekiyorum aynı zamanda 😭😭 Tahmin edileceği gibi çok büyük sıkıntılar çekiyorum. Neyse bunu boşverelim; ben üniversitede sanat tarihi okuyorum. Bu sayede klasik resim ve heykel sanatına hayranım. Benim için sanat hangi alanda olursa olsun uğraşılmış olmalı ve bize birşey anlatmalı. 

Bunu bırakalım artık ben yazı yazmayı, düşüncelerimi özgürce ifade etmeyi çok seviyorum. Yeter ki bir yazı yazma aracı olsun. Okuma yazmayı öğrendiğimden  beri sürekli yazı yazarım. Çocukluğumda ilkokulda ortaokulda arkadaşlarımla tiyatro oyunları skeçler yazardım.  Lise öğrencisiyken tiyatro ve senaryo yazarlığı ile ilgilendim. Hayal gücü çok geniştir sınırı yoktur. Zaten büyük düşünürlerin de dediği gibi hayallere kelepçe vurulmaz. 

Biraz da karakterimden bahsedeyim mi; ben koç burcuyum ve burcumun özelliklerini taşıyorum. Bencillik ve liderlik özellikleri var. Her zaman yaptığımın arkasındayım yaptıklarımdan asla pişman olmam. Geçmişte yaşadığım ve yaptığım herşey, iyi yada kötü, bana bir ders vermiştir. Geçmişte yaptığım hatalar olmasaydı şuanki benliğim ve düşüncelerim olmazdı. En büyük hobim kendimle ilgilenmek, yeni yerler keşfetmek, sanat galerisi gezmek. 

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.