İNSAN VE MAYMUN DÖLLENMESİ (İNSAYMUN)

Stalin , bilim insanlarından yenilmez , yüksek dirençli , acıdan etkilenmeyen , yemek seçmeyen , aşık olmayan , savaştırabileceği türden bir insan ırkı istiyor . Karşılığında 200.000 dolar veriyor . İvanov isimli profesör Stalin’in istediği tür için çalışmalara başlıyor . Hedefleri İnsaymun isimli türü üretmek . 

Kendi bölgelerinde maymunu bulamadıklarından Gine ‘de bir araştırma merkezi kuruyor . Buldukları 3 dişi maymuna insan spermini enjekte ediyorlar.

Yıl 1927 ,bahar dönemi zamanlarında Fransa ‘nın Marsilya limanına giden geminin içinde , geminin yük bölümünde kafes içine konulmuş 3 maymun vardır . 

Fakat bu 3 maymunun 2 si ölü diğeriyse yaşıyordur . 

Maymunların öldüğünü görenler hemen kaptanlarına haber veriyor . Kaptan gemide bulunan doktora anlatıyor durumu . Doktor yaşayan maymunun ölmesini istemiyor . Ve onu yaşatmak için ne gerekiyorsa yapılmasını istiyor . Açık alana alıyorlar o maymunu . 

Ölü olan diğer 2 maymuna doktor otopsi yapıyor . Sonuçta yapacağı deney için gerekliydiler ve neden öldüklerini anlaması lazım bir an evvel . 

Doktor maymunların hamile olup olmadıklarını öğrenmeye çalışıyor . Çünkü 2 maymun da aynı spermi taşıyordu . İlginç olsansa bu spermlerin bir insana ait olmasıydı . 

Aynı gün içinde sabahı göremeden yaşayan son maymun da ölüyor . 

Doktor tarafından yapılan otopsi raporu Paris ‘ e gönderiliyor . Çünkü Pariste bu otopsi raporunu bekleyen 2 kişi var . 

O otopsi raporunda çıkan sonuç ” maymunlardan üçü de hamile değil” şeklinde oldu . Raporu görenler hayal kırıklığı yaşadı . 

İnsanları yönetebilkeceklerine dair olan hayalleri yıkılıyor , kursaklarında kalıyor hevesleri . 

İvanov ”maymun spermini insanda yaşatma ” fikrinin mümkün olduğunu düşünüyor bir anda . Hemen bir kadın bulup kadına (G) kod adını veriyorlar . 

Kadının döllenmesi için orangutan buluyorlar . Bu orangutana da Tarzan adını veriyorlar . Fakat kadının adı halk tarafından duyuluyor . Tehdit edilmeye başlıyor kadın . Sonra Tarzan ölüyor . Yine başarısız olan İvanov’un kariyeri bitiyor . Proje rafa kaldırılıyor . Fakat denemeler bitmiyor . 

Bir rus tavuk yumurtasına kendi spermini enjekte ediyor . Amacı cüce bir insan ortaya çıkarmak . Fakat değişik bir şey elde ediyor . 

Paraselsus ise spermi 40 gün at gübresiyle çürümeye bırakıp elde ettiği küçük şeffaf canlıyı her gün insan kanıyla besledi . Sonuçta elleri , kafası ve dili vücuduna oranla epeyce büyük olan cüce bir bebek elde etti .

Bunlar sadece basitçe bilinen örnekler . İnsanlar türlerini geliştirmek , savaşlarda kolayca başarı elde etmelerini sağlayacak insan türü bulmanın peşinde . 

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bir Yorum