İlişkide Mesafe Kısaltan Uygulamalar

Hoş Geldin Çekirge, Sevgilinize değer verdiğinizi, onu sevdiğinizi hissettirin demiştim geçen yazımda fakat bunu nasıl yapabiliriz o kadar uzaktayken bunlardan bahsetmemiştim. Bu yazımda daha çok uzak mesafe ilişkisi yaşayanlar için teknolojinin nimetlerinden nasıl faydalanabilirler bunlara değinmek istiyorum. 

İlişkide Mesafe Kısaltan Uygulamalar

Öncelikle her gün sevdiğinizin yüzünü görmeniz, görmeseniz bile sesini duymanız ilişkinizin temel yapı taşlarından biri haline gelecektir. Ayrı olacağınız günlerde bu tartışmasız yapabileceğiniz en güzel aktivite olacak. Ne yapılabilir ki en fazla der dediğinizi duyar gibiyim. Eğer biraz teknolojiyle yakından ilgileniyorsanız bazı uygulamaların kilometrelerce farkı neredeyse ortadan kaldırdığını biliyorsunuz demektir. Bir önceki yazımda yaptığım gibi sizin için bunları aşağıda maddeler halinde sıralayacağım. 

İlişkide Mesafe Kısaltan Uygulamalar

İşte uzak mesafe ilişkisi yaşayan çiftlerin vazgeçilmez 3 uygulaması

Skype

Anında 1080p ile sevgilinizi görebileceğiniz belki de en güzel uygulama olabilir. İhtiyacınız olan sadece bir akıllı telefon ve internet. Belki de cebinizi yakabileceği tek özelliği interneti su gibi içmesi, bu yüzden ücretsiz internet bulduğunuz yerde direk sevgilinize kavuşma heyecanını sizlere yaşatma niteliğine sahip kendisi. Ama ne demişler başa gelen çekilir. Skype sayesinde gittiğiniz yerleri sevgilinizle birlikteymişsiniz gibi paylaşabilir veya arkadaşlarınızla birlikte onun için kadeh kaldırdığınızda size eşlik etmesini sağlayabilirsiniz.

Whatsapp

Bilirsiniz, hepimizin yegane dostudur kendisi. Büyük aşkları bitirdiği gibi daha nicelerini başlatmış, günümüzün vazgeçilmez uygulaması. Bazılarımızın hayal gücünü zorlayarak çıtayı eksozfere kadar çıkarttığı bu uygulama, artık ilişkilerin yapı taşı haline geldi. Hele bir de sevgiliniz yurt dışındaysa onu aramak için kullandığınız tek uygulama olabilir. Eskisi gibi kaç sms hakkım kaldı ya da aramak için dakikam var mı sıkıntılarından kurtaran bu uygulama, son görülme ve okundu bilgisi özelliğiyle tabi ki bazılarımızı diken üstünde tutuyor. Malum bunları kapatmanız sevgilinizi bazen tedirgin edebilir. Sevgilinizi kapalı kalması konusunda ikna edebilirseniz ne mutlu size. Ama temelde kullanışlılığına laf ettirmeyeceğimiz bir dost kendisi. 

TeamViewer

İşte geldik teknolojinin nimetleri dediğim uygulamaya. Sanırım aynı anda film izleme mutluluğunu birbirinden uzak olan çiftlere yaşatan kurtarıcı kendisi. Sizden sadece internet bağlantısı isteyerek karşıdaki bilgisayara erişebilmenizi sağlıyor. “Ya hayatım ben başlatamadım en baştan açsak olur mu aynı anda bitsiin.” Yakınmalarına bir son getiren bu uygulamaya gerçekten kefil olabilirim. Bunun dışında tek bir bilgisayarı kontrol ederek iki tarafın da aynı şeyi yapması sizi zaman kaybından da kurtarıyor. 

Teknoloji müthiş bir şey ya! Uzak mesafe ilişkisiyle ilgili ipuçları henüz bitmedi. Tekrar ziyaret etmeyi sakın unutmayın. 😏 

Önerilen İçerik: Aklımızdan Geçenleri Nereye Dökelim: Sosyal Medya Mı, Blog Yazmak Mı?

Rapor Et

okur

Yazar: sudokuyanjapon

Terzi kendi söküğünü dikemiyormuş. Dikmeye çalışsa bile kumaş buna uygun değilmiş.

Umudunu kaybetme!

Blog Yazarı

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0

Facebook Yorumları