in

İhanet

kooplog

Bu benim ilk yazım olacaktır. Kusurlarım için affınıza sığınırım.

İhanet, dedik dünyanın manevi olarak yıkılması yada yeni bir hayata başlangıçtır. İhanet ettiniz mi yada ihanete uğradınız mı bilmem ama uğradıysanız gönlünü ferah tut.

Birileri bir yerde alıyordur intikamını sen bu süre içerisinde kendini geliştirmeye bak. Özgüvenini tatmin et kendine güvendigini ve kendinden emin olduğunu ispatla çünkü ihanet güvensizliğin özgüveninin eksikliğinden kaynaklıdır. Bırak karşıdaki ne istediğini bilmediği tavırlarla hayatını yaşasın yaşadığını sansın sen kendine odaklan.

Kendini kaybetme asla bulamadım deme en başta dediğim gibi ihanet bazen yeni bir hayata başlangıçtır mesela kendini tanımak istedin mi hiç kendi değerlerini bulmak resim çizmeyi denedin mi ? Sesin güzel veya değil şarkı söyledin mi tamamen seni yansıtan yada aynanın karşısında durmadan kendini izleyip güzelliklerinle kusurlarınla yüzleştin mi? Günlük yazdın mı ? Alışveriş ? Vs. Ayrıca saydığım tüm bu maddeler kendini geliştirme yollarından bazılarıdır. 

Senin hayatın kimsenin sözüne gülüşüne bağlı değil gün gelecektir üzüldüğün günleri gülerek hatırlayacaksın. İstersen şimdiden başlayalım gülümse her şey için dik dur ve gülümse. Sağlıklısın gülümse yagmurlu, güneşli,karlı bir gün ne önemi var ki  gülümse. 

Çiçek açmak için önce gömülmek gerek. seni boğdukları göz yaşıyla sulanıp gömüldüğün o toprakta güneşe dönüp çiçek açacaksın.

Lütfen kabul olmayacak dualar için ellerini gökyüzüne feda etme. Kendine dön. Kendine iyi bak ve gülümse tüm kalbimle sesleniyorum sana gülüşün bir şaheser bunu ıspatla…

okur

Yazar: gbil

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir yorum

Yorum Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.