Iğdır il derneği yönetim kurulu dün olduğu gibi bugünde yarında ığdırlılar

Iğdır il derneği yönetim kurulu dün olduğu gibi bugünde yarında ığdırlılar

Iğdır il derneği Yyönetim kurulu dün olduğu gibi bugünde yarında ığdır ve ığdırlıar için durmak yok yola devam dedi.

İstanbul’da Iğdır il derneği Yönetim Kurulu Başkanı Öztürk Altuntaş, Dün olduğu gibi bugünde yarında Iğdır ve ığdırlıar için Durmak yok yola devam edeceğini olduğunu duyurdu.

Iğdır il derneği Yönetim Kurulu Başkanı Öztürk Altuntaş’ın fotoğrafı sosyal ağ hesabından, Iğdır ve ığdırlıar için Durmak yok yola devam edeceğini olduğunu duyurdu. Altuntaş’ının konu ile alakalı açıklamasında, “Iğdır il derneğimizin birlik ve birlikteimizin daima toplumun teselli ile daha kararlı daha kuvvetli bir anlayışla yoluna devam edecektir.

Iğdır’ımıza, tüm Iğdırlılara ve Iğdır’ımızın camiamıza hayırlı olsun. Tokat’ımız ve tüm Iğdırlı hemşerilerimiz bilmelidir ki Iğdır il derneği Iğdır’ındır ve halkımızındır. İl derneğimizin kuruluşundan bugüne emeği geçen tüm yönetim, Iğdırlı sevdalılarımıza teşekkürlerimizi sunarız. Dün olduğu gibi bugünde yanımızda olan ve yarında yanımızda olacak olan, Iğdırlarla sevinip Iğdırlarla üzülen hemşerilerimize ayrıca teşekkürler.

Iğdır için Iğdır il derneğimiz için canla başla çalışacağımızı bir kez daha söylemek istiyorum. Daha kuvvetli bir Iğdır için derneğimizin ilk kuruluşunda beri bugünkü gibi daima yeniden ilk günkü aşk ile hep birlikte Iğdırlıyız olacağız” diye konuştu. İstanbul Iğdır il dernek  başkan Öztürk Altuntaş

Haber Tahir Kavri
Gazete Yazar
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
SUSMA!
Sonraki
Kendimiz olmak.

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.