İÇERİK EKLEME PANELİ

Aşağıdaki form aracılığıyla yazılarınızı bizlere ulaştırabilirsiniz. İçeriğinizi bizimle paylaşmadan önce aşağıda belirtilen ipuçlarını takip etmenizi öneririz.

  • İçeriğinizi en iyi şekilde yansıtacağını düşündüğünüz başlığı seçiniz.
  • İçeriğinizin sonunda yer almasını istediğiniz sosyal medya hesaplarınızın (Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin vb.) profil linklerini belirtmeyi unutmayınız.
  • İçerikleriniz için uygun görseller kooplog.com editörleri tarafından belirlenecek olup yazılarınıza herhangi bir görsel eklemeniz gerekmemektedir.
  • Bizimle paylaşmış olduğunuz içerikler kooplog.com editörleri tarafından incelendikten sonra, uygun görülmesi durumunda en kısa sürede sitede yayınlanacaktır.

Verimli ve kolay bir kullanıcı deneyimi yaşamanız bizim için çok önemli. Aklınıza takılan tüm sorular için destek@kooplog.com adresini kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

İçeriğinizi aşağıdaki boş alana yazabilir / kopyalayabilir ya da ''Dosyayı Seçin'' bölümünden WORD formatında ekleyebilirsiniz.

---------------------------------------------
Sosyal Ağ Linkleri

Yazınızı kooplog.com'a göndererek Kullanıcı ve Gizlilik Sözleşmesi'ni kabul etmiş olursunuz. Onaylıyorsanız kutucuğu işaretleyin.