in

Hayvana eziyet-cinayet, çocuk istismarı, kadın cinayeti.Saymakla bitmiyor.

Tarih, bu kadar leş bir insanlık görmedi.Hayvana eziyet-cinayet, çocuk istismarı, kadın cinayeti.Saymakla bitmiyor. 

Sosyal medyada Sudeandas isimli bir hesapta bir kedinin gözlerinin çıkarıldığı bir görüntü paylaşıldı. Fotoğrafı gören havyanseverler olaya tepki gösterirken bu kişinin yakalanması için yetkililere çağrıda bulundu. Hükümet onu tutukladı ama sonra serbest bıraktı.

Her insan gibi yaşama hakkı bulunan hayvanlara yönelik eziyet görüntüleri tüm insanlık için bir utanç kaynağı olurken ortaya çıkan bir görüntü vatandaşları ayağa kaldırdı. Sudeandas024 isimli İnstagram hesabından yapılan paylaşımda bir kedinin gözü oyulmuş fotoğrafı paylaşıldı. Görüntünün hayvanseverler tarafından paylaşılmasının ardından çok sayıda sosyal medya kullanıcısı bu kişinin yakalanması için sudeandastutuklansın  etiketi ile paylaşımda bulundu. İşte kan donduran görüntüler… Kaynak: Sude Andaş kimdir? Sude Andaş fotoğrafları 

Hayavanlara iyi muamele şarttır,çocukluğumuzda kedilerin canını acıtanlar için hep aynı şey söylenir dururdu. Rabbim derk ki Hayvanlar benim sessiz kullarımdır.şimdi zulme susuyorlar ama hesap günü konuşacaklar.

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.