Happy Education Academy blog yazılarıyla burada.

Happy Education Academy’de, ezber bozan eğitim anlayışıyla geleneksel kalıpların dışına çıkan ve eğitimde fark yaratmayı amaçlayan yeni nesil bir akademi olarak dijital eğitimler verilmektedir. Happy Education Academy’nin bilgi verici ve keyifli blog yazıları burada.

Play Video

Happy Blog

HEA Eğitim Paketleri

Slider
"Hem Dijital Pazarlama hem de Sosyal Medya Yönetimi konusunda farklı bakış açıları kazandırıp, değerli katkılar sağlayan Happy Education Academy’ e çok teşekkürler!"
"Doğan Burda ailesi olarak; ekiplerimize ‘Pazarlama Analitiği ve İstatiksel Pazarlama’ eğitimini, sosyal medya yönetimi konusunda gelişimleri için ‘Google, Fb Reklamcılığı ve Sosyal Medya Yönetimi’ eğitimini ve tüketici zihinsel süreçlerini anlamaları ve bu doğrultuda daha etkili bir pazarlama stratejileri oluşturmalarına yardımcı olmayı hedefleyen ‘Tüketicinin Kalbine Giden Yol beyninden Geçer’ eğitimini Happy Education Academy çözüm ortaklığı ile sağladık."
"Eğitimde beklediğimden fazlasını buldum. Ayrıca diğer öğrenciler ile aramda çok güzel networkler oluştu. Öğrenci profilin üst düzey olması beni çok etkiledi."

Gökhan Alacahanlı ile Happy Talks‘ta bu ay:

Gökhan Alacahanlı moderatörlüğünde Happy Talks 4. programıyla devam ediyor!

Birbirinden değerli konuklarla sektör hakkında konuların konuşulduğu, eğlenceli ve bir o kadar da bilgilendirici Happy Talks’un yeni konuğu, çalışmalarıyla adını tüm dünyaya duyurmuş başarılı fotoğraf sanatçısı Dilan Bozyel.

Happy Talks’un yayınını; YouTube, Instagram ve LinkedIn hesaplarımızdan izleyebilirsiniz.

Koleksiyon'a Ekle

Koleksiyon Bulunamadı

Here you'll find all collections you've created before.