Happy Education Academy blog yazılarıyla burada.

Happy Education Academy’de, ezber bozan eğitim anlayışıyla geleneksel kalıpların dışına çıkan ve eğitimde fark yaratmayı amaçlayan yeni nesil bir akademi olarak dijital eğitimler verilmektedir. Happy Education Academy’nin bilgi verici ve keyifli blog yazıları burada.

Videoyu oynat

Happy Blog

HEA Eğitim Paketleri

"Hem Dijital Pazarlama hem de Sosyal Medya Yönetimi konusunda farklı bakış açıları kazandırıp, değerli katkılar sağlayan Happy Education Academy’ e çok teşekkürler!"
"Doğan Burda ailesi olarak; ekiplerimize ‘Pazarlama Analitiği ve İstatiksel Pazarlama’ eğitimini, sosyal medya yönetimi konusunda gelişimleri için ‘Google, Fb Reklamcılığı ve Sosyal Medya Yönetimi’ eğitimini ve tüketici zihinsel süreçlerini anlamaları ve bu doğrultuda daha etkili bir pazarlama stratejileri oluşturmalarına yardımcı olmayı hedefleyen ‘Tüketicinin Kalbine Giden Yol beyninden Geçer’ eğitimini Happy Education Academy çözüm ortaklığı ile sağladık."
"Eğitimde beklediğimden fazlasını buldum. Ayrıca diğer öğrenciler ile aramda çok güzel networkler oluştu. Öğrenci profilin üst düzey olması beni çok etkiledi."

Kurumsal Yöneticilikten Yatırımcılığa

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.