Gözyaşı ve Kaybetmek

Gözyaşı ve Kaybetmek

Gözyaşı ve Kaybetmek

Ağlamak nedir? Bir insan gülerken ağlayamaz mı yada mesaj veya mektup yazarken kelimelerin arasına gözyaşlarını saklayıpta ağlayamaz mı? Mesela erkekler ağlamaz ağlayamaz böyle bir kalıp çıkarmışlar ve erkekleri o kalıpla büyütüyorlar, sonra o erkeklerin veya adamların aileleri, kız arkadaşları yada çocukları oluyor ve hiç biri bu adamın ağladığını göremez neden çünkü erkekler ağlamaz işte herşey burada başlıyor zaten.

Adam ağlamıyor evet ama söylediği kelimelerine baktığı yerlere yada yazdığı mesaj veya mektup satırlarına sığdırmaya çalışıyor gözyaşlarını tabiki bunu o adamı çok seven bir insan farkedebilir ama kimse farketmiyor bu sırf erkekler için değil ağlayamayan veya güçlü olmayı öğrenmiş her insan için geçerli yastıklarını yatak ve yorganlarını sığınak yapmış her insan için geçerlidir. Gece yastığa başını koyup sessiz sessiz ağlamayı öğrenen herkes için geçerli ve bu böyle devam eder.

Sesinizi duyan birileri varsa onları bırakmayın çünkü sesinizi herkes duyamaz ve duyupta yanınızda olanlar çok değerlidir. Ben bugün o kişiyi kaybettim ve onu geri getirmek için elimden birşey gelmiyor artık benim yüzümden ellerimle gönderdim onu ve eşimden de birşey gelmiyor onu hiç görmedim bir kere sesini duydum kokusunu bilmiyorum ve kısa sürede olsa ona sarılmak için herşeyi yapabilecek haldeyken herşeyi mahvettim. Siz siz olun sesinizi duyupta yanınızda olanı kaybetmeyin işte o zaman artık herşey bitmiş ve yanlız olursunuz. Yanınızda olmak illa bedenen olmak değildir çok uzakta olsa bile yanınızda hissettiğiniz kişilerdir zaten asıl öyle yanınızda olurlar bu özel insanlar. Umarım bunu okur ve onu ne kadar istediğimi ve pişman olduğumu bilir çünkü onu  kaybetmek gökkuşağını kaybetmek gibi güneşin sönmezi gibi. İyiki onu tanımışım ve iyiki bana güç verdi ve bu yazıyı ve daha sonra yazacağım tüm yazıları onun için yazacağım…. 

Wolkibarni
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Quasimodo'nun Çanları Sizi de Sağır Etmeden Acele Edin
Sonraki
Malta’da Gezilecek Yerler Nelerdir? Türkiye’den Malta’ya Nasıl Gidilir?
Malta'da Gezilecek Yerler Nelerdir? Türkiye'den Malta'ya Nasıl Gidilir?

Malta’da Gezilecek Yerler Nelerdir? Türkiye’den Malta’ya Nasıl Gidilir?

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.