Exxen'in En Başarılı Yapımı: "GİBİ"

Bu yazımda size EXXEN platformunda yer alan toplam 12 farklı hikâyeden oluşan “Gibi” dizisinden bahsedeceğim.

İlk olarak ben EXXEN platformuna ön yargılı bir şekilde yaklaşmıştım, ne yalan söyleyeyim hala da 2-3 içerikten başka sevdiğim içerikleri yok. “Gibi” dizisi de benim bu platformda en sevdiğim sayılı içeriklerden biri oldu.

Evet şimdi diziden biraz bahsetmek gerekirse, dizi Yılmaz ve İlkkan adında iki farklı karakterin başından geçen tuhaf ve bir o kadar da absürt olayları konu ediniyor. Dizide her bölüm bir önceki bölümden farklı bir macera ile devam ediyor. Diziyi izlerken bazı sahnelerde kendinizi gülmekten alıkoyamıyorsunuz.

Dizinin oyuncu kadrosuna bakacak olursak Yılmaz karakterini Feyyaz Yiğit canlandırırken, İlkkan karakterini ise Kıvanç Kılınç canlandırmaktadır. Özellikle Feyyaz Yiğit’in canlandırdığı Yılmaz karakteri beni bayağı güldürmüştü. Her bir bölüm ayrı güzel olsa da size en sevdiğim iki bölümü söylemek isterim; ilk olarak 6.Bölüm olan “Karanlık Güç” ardından ise son bölüm yani 12. Bölüm olan “Atın Buluşu” bölümleri benim favori bölümlerimdir.

Dizinin her bir bölümü toplam 30- 35 dakikadan oluşuyor. Zaten diziyi izlerken nasıl bittiğini anlayamayacaksınız bile, bölümler su gibi akıyor. Size tavsiyem bölümleri bir çırpıda bitirmeyin, yavaş yavaş izleyin sonra benim gibi tekrar tekrar aynı bölümleri izlemeyin. Umarım beğenirsiniz.

Yazımı okuduğunuz için teşekkürler…

okur

Yazar: Yeliz

Blog OkurBlog Yazar

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.