ERKEK GİYİM TRENDLERİ

Kadınlar kadar  Erkekler de kıyafetlerine çok dikkat ederler.etmeliler de lavaşı az gelmiş çiğ köfte gibi dolaşmaları çok hoş olmuyor 

 Modayı takip ederek belli bir tarz yaratan erkekler ve modaya dikkat etmeden sadece kendilerine yakışan kıyafetleri seven erkekler, kombinasyonda her zaman belli detaylara dikkat edecekler.modayı takip eden ve onu moda ürünü olarak birleştiren erkekler;

 • Deri ceket 

• Kadife ve kaşe kapağı Yeni nesil emniyet kemerlerinin görünümü 

• Ekose pantolon 

• Diz altı ceket Bel çantası

 • Kirpi balığı postunu tercih ediyor. 

 Erkekler klasik, spor, spor modası ve İtalyan stilinin kombinasyonunu tercih ediyor. Klasik tarz kıyafet seçerken erkekler birkaç noktaya dikkat etmelidir.

 Özellikle ütü ve modaya uygun kıyafetleri ütülemek en iyisidir, kıyafetlerin ten rengine uyumlu olması, üst kısım ve alt kısım birbiriyle uyumlu olması gerekir.

 Klasik erkek stillerinin bir kombinasyonu oluştururken; klasik ve düz gömlek, kumaş pantolon, klasik ceket ve klasik ayakkabılar tercih edilmelidir. İtalyan erkek giyim tarzında birçok rengi görebiliyoruz. 

 Erkekler klasik, spor, spor modası ve İtalyan stilinin kombinasyonunu tercih ediyor. Klasik tarz kıyafet seçerken erkekler birkaç noktaya dikkat etmelidir. Modaya uygun kıyafetleri ütülemek ve ütülemek özellikle iyidir.Kıyafetler cilt tonuna uygun olmalı, üst ve alt kısımları birbirine uymalıdır. Klasik erkek stilleri oluşturulurken; klasik ve açık renkli gömlekler, kumaş pantolonlar, klasik ceketler ve klasik ayakkabılar tercih edilmelidir. İtalyan erkek giyim tarzının birçok rengini görebiliyoruz.

birbey-erken
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
BÖLÜM1
Sonraki
kimlik ve isim

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.