En İyi Film Serileri | 1.Bölüm

En İyi Film Serileri | 1.Bölüm

1- Cehennem Melekleri 

Bir çok ünlü oyuncunun bir arada toplandığı film serisinin 3 adet filmi bulunmakta. Bir tür kiralık savaş timi olan grubun her bir filmde devam niteliğinde ama ayrı bir hikayesi yer almakta…

2- Matrix 

Keanu Reeves’in başrol Neo‘yu canlandırdığı mükemmel üçleme. Robotların yönettiği bir sanal gerçeklik tarzında bir film. Yakında Film Serisinin 4. Filmi de çıkacağı duyuruldu.

3- Kara Şövalye 

Şuana kadar bir çok Batman serisi izledik lakin içlerinde en iyi solo filmi şüphesiz The Dark Knight. Batman’in hikayesinin anlatımıyla başlayan filmde baş kötümüz “Joker” , Heath Ledger’in muhteşem oyunculuğu ile en sevdiğimiz joker olma potansiyeline sahip.

4- Harry Potter  

Yazar J.K. Rowling’in muhteşem kitaplarından uyarlanan film serisi, baş rolümüz Harry Potter‘ın hayatının gençlik kısmını bizlere aktarıyor. İzlemeyen yoktur herhalde….

5- Alacakaranlık Kuşağı

En İyi Film Serileri | 1.Bölüm

Vampir, Kurt adam ve insanların arasında dönen hikayemiz biz “Z” kuşağının ergenliğimizin tavan yaptığı zamanlarda geçmekte. Ne kadar Robert Pattison yakışıklı vampir “Edward Cullen‘ı canlandırıp bundan pişman olsa da  biz onun parlayan tenini özlemedik değil. Tabi gerçekçi hikayesi ile en sevdiğimiz vampirler Salvatore ve Michealson Kardeşler olacak…

Wulfology
Tarihin kurgularına ve insanlarına meraklı bir karakterim
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Unutulmuş Bir Çukurova Geleneği Bodi Bodi
Sonraki
Zihin Zaptı

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.