EN AZINDAN SESSİZ OLUN!

Hani bi his vardır ya….

Yaşıyosun,ama nefes alamıyosun…Odalara sığamıyosun.hatta şu koskoca dünyada kendini çok yalnız hissediyorsun.Heh o benim işte.

Hata yapmaktan korkamamalıyız,biz genciz…Hata yaparız,anlarız ve  bir daha yapmayız.Ama her defasında bu şey affedilemez gibi ceza veriliyor.Ve alın.Buyurun.Özenle baktığınız,ve hatta cezayıda belli bir sebepten ötürü verdiğiniz çocuğunuz,Ozaman bitti işte.Unutur sanmayın….Her hata için bir ceza verilirse işte ozaman kısasa kısas olur.Kimse yaşttığını yaşamadan ölmez.Yada yaşattığının bedelini öbür tarafta öder….Daha çocuksunuz,daha gençsiniz,şunu yapamazsın,bunu yapamazsın….

OLMUYOR! 

Siz korumaya çalıştığınız çocuğunuzu bir bir mehfediyorsunuz.Hiçbir çocuk ağzını açıpta rest çekemez.Çünkü biliriz biz.Büyüğümüz,annemiz,babamız,amcamız,teyzemiz…….

AMA BU KONU İNSAN TANIMIYOR.

Çocuğunuz size söyleyemediği bütün o şeyleri kendine saklıyor.Geceleri ağlıyor.Kendini saçma sapan şeylere veriyor.Tabiki haklı değil.Ama sizin şu

Siz daha küçüksünüz sizin ne gibi bir derdiniz var? Sorularınız çok saçma.

AİLE BASKISI

OLMAYAN BİR EĞİTİM SİSTEMİ

PANDEMİ NEDENİ İLE EVDE GÜNLERCE KALMAK

BİLMEDİĞİN ŞEYLERİ SORDUKLARI SINAV KAYGISI

AĞZINI AÇIPTA SÖYLEYEMEDİĞİN ŞEYLERİN GECELERİNİ MAHFETMESİ

YAŞARKEN NEFES ALAMAMAK

HERKES KONUŞURKEN SUSTURULMAK 

DIŞARDA KIZ ERKEK GEZİLMEZ KURALI

OLMAYAN ADALETİ SAVUNANLAR 

AİLE KISITLAMALARI

Eğer bir anne yada baba iseniz.Beni dikkate alın.Bir çocuk yada bir genç olduğum için bunları söylemiyorum.Emin olun ki haklıyım.

O haberlerde gördüğünüz evlat kayıpları,intiharlar….Onları izlerken döktüğünüz gözyaşları.Bir gün sizin yüzünüzden size geri dönebilir.

BUNLARI HAFİFE ALMAYIN.ÇOCUK YADA GENÇ OLSAK BİLE BİZDE İNSANIZ.AZI YADA ÇOKU YOK BU MESELENİN.BUNLARIN HİÇBİRİNİ YAPMAYA HAKKINIZ YOK.O ÇOCUKLARDA SUSMAK ZORUNDA DEĞİLLER.AMA SİZE SAYGILARINDAN SUSUYORLAR.LÜTFEN SİZDE BİZE BİRAZ SAYGI DUYUN.SUSMASANIZ BİLE,EN AZINDA SESSİZ OLUN!

yanlızlıktankaçankız
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Üzgünüm Evren 🌎
Sonraki
Üzgünüm Bayım

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.