Eğer Hafızan Silinseydi Nasıl Biri Olurdun

Herkese yeniden merhaba! İlginç bir konuyla karşınızdayım. Bugün sizlerle hafızamızı kaybedince nasıl bir insan olurduk konusunu konuşacağız. 

İlk önce her şeyden uzak bir yere gitmek isterim. Hiç tanımadığım insanların olduğu yere, yeni insanlar tanımak isterdim mesela. Başka bir dile başlamak, yeni şeylerle hayata başlamak yeniden aşık olmak çok güzel olurdu.

Ama bunun dezavantajları da var. O bütün güzel anılar silinip gidecek, ilk limon yediğindeki videolar, sahildeki fotoğrafların ve bütün arkadaşların bunu ister miydik ki?

Ben açık olmak gerekirse her şeyden uzaklaşır. Yeni anılar biriktirdiğim lazım olacak ilerde. Ya tekrar hafızam silinir ve yine bütün anılar silinirse kim ister ki bunu!

Bunu elbette hiç kimse istemez diyeceğim ama pek emin değilim kimin istediğinden. Sonrasında yeni besd friend edinirdim ve yeni kardeşler.

Tabii bu eğlenceli, bilmediğin veya daha önce gidip o zevki tekrar yaşamak muhteşem olurdu. Yeni pardon daha önce tatlığın lezzetleri yine tatmak. Çok güzel olmaz mıydı? Ben çok isterdim.

Yeni aşka gerek yok benim için. Dünyanın öbür ucundada olsa onu bulurdum ben. Hem birini sevmişim niye bırakayayım ki? 

Ben hafızamı kaybetmeyi gerçekten isterdim. Ama bunun olması biraz zor çünkü Allah Korusun bir kaza sonucunda hafıza kaybediliyor. Neyse şuanlık bu kadar, görüşmek üzere 

okur

Yazar: Gizemlikiz

Blog OkurBlog Yazar

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.