in

CHP'li Vatandaştan AKP'ye Eleştiri

Tuylu Mikrofon adlı Youtube kanalinde sokakta vatandaşlarla yapılan görüşmede bir vatandaş, “AK Parti çetelerin partisidir. Bugün Türkiye’mizi AK Parti yönetmiyor, çeteler yönetiyor” dedi. 

Tuylu Mikrofon adlı Youtube kanalinde sokakta vatandaşlarla yapılan görüşmede CHP’li bir vatandaş, AKP’nin CHP’ye saldırılmasına tepki vererek “AK Parti çetelerin partisidir. Bugün Türkiye’mizi AK Parti yönetmiyor, çeteler yönetiyor” deyip AK Parti’yi eleştirdi.Twitter’de çok kullancı tarafından paylaşılan görüntüde CHP’li vatandaş şu ifadelerini kullandı:”onlar kendilerini biliyorlar da gideceklerini de biliyorlar. Artık kimle uğraşacaklar? fedakar şaylerimiz. Yüce türk milletimiz gördü belediye başkanlarımızı vicdanlı Cumhuriyet Halk Partili belediye başkanlarımızı gördü. hala ne diyorlardır zamanında Cumhuriyet Halk Partisi başa gelirse belediye başkanları göreve gelirse millet aç kalır maaşını alamaz. Bu yüce türk milleti gördü Cumhuriyet Halk Partisi, ben CHP’liyim CHP’li olmakla onur duyuyorum, gurur duyuyorum şeref duyuyorum. Bugün CHP ülkenin kilit partisi, Mustafa Kemal Atatürk kahramanımızın partisi, Cumhuriyet Halk Partimizle uğraşmasınlar. Bizim de çok faza sabrımızı taşıröasınlar. Yeter artık. Ne bu ya? sevgili atamızı uğraşırlar, partimizi uğraşırlar, milletvekillerimizle uğraşırlar, belediye başkanlarımızla uğraşırlar. Bunlar nasıl müslüman sevgili arkadaşım. Belediye başkanımız durumu iyi olmayan halka destek veriyor, ekmek veriyor ; yok vermeyeceksiniz. Bu mu müslümanlık? Çok merak ediyorum bunlar ne içiyorlar… Çok ayıp. Ben yüce türk milletimizle onur duyuyorum, gurur duyuyorum…şöyle bir geriye doğru gidelm arkadaşımlar; PKK’lıları sınırlarda kim karşıladı davulcuyla oynayarak?! CHP mı karşıladı, bay Kemal m karşıladı? Bugün AK Parti çetelerin partisidir. Bugün Türkiyemizi AK Parti yönetmiyor çeteler yönetiyor ne yazık ki”

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir yorum

Yorum Yazın
  1. bu adam satilmislarin listesinde kacinici sirada acaba.biz bu ülkede hala cete temizliyoruz akparti olarak.ama en büyük cete chp.onunda fazla bir seeyi kalmadi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.