Boşluk

Boşluk ne diye düşünüyorum arada, sizce sevilmediğinizi düşündüğünüz de hissettiğiniz an mı? Yoksa gerçekten boşluğa kendinizi bırakmak mı. Neden sevgi ve boşluğu aynı kefeye koyduğumu merak ediyor olabilirsiniz. Ama en özel ve güzel duygu sevgidir. Üzüldüğünüz anı düşünün, birde sevgisiz kaldığınız anı hangisinde daha çok canımız yanar, bana soracak olursanız SEVGİSİZLİK…biraz da üzüntüden bahsedelim beraber, derin bir nefes alıp biraz düşünmenizi istiyorum en üzüldüğünüz anı hatırlayın yanınız da kim olmasını istersiniz. Ben cevap vereyim en sevdiğinizi çünkü bize iyi gelecek o dur. Bu illa insan olmasına gerek yok kedi,köpek… olabilir. Bizi sarıp sarmalar iyileştirir.

Üzüntümüz dinmese bile hafifletir, boşluğa düşmeden bizim elimizden tutar. Birde şöyle düşünün en üzgün olduğunuz bir zaman, sizi seven birilerinin olmaması, sizi boşluktan alacak biri.. Ne acı değil mi? O yüzden sevginin olduğu yerde bir umut, bizi kurtaran bir el, bizi saran bir kalp vardır.. Sevgi olduğu yerde boşluk yoktur….. Birde aşk var tabi, sizce aşk ve sevgi aynı mı yoksa değil mi? Değilse ikisinin farkı ne bunu çok düşündüm.. Sevgi aşktan daha öte bişey olduğunu düşünüyorum, çünkü sevgi olmadan aşık olamazsınız olamayız, bu şuna benziyor yemek yapmak gibi, öncesi için illa ki bir hazırlık yapıyoruz.

Aşk ta öyle önce o insanı seviyoruz, onun gözlerine bakıyoruz.. Gün geçtikçe ona bağlanıyoruz ve sevgi dağ gibi olunca aşık oluyoruz, aşk çok özel bir duygu hissedebilene… Sevgisiz kalmaman dileğiyle.

rasel-demirkan
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Gözümün gördüğü,
Sonraki
NEDEN BAŞARISIZIM?

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.