Bir Kara Mizah Filmi: Patrondan Kurtulma Sanatı I | kooplog.com

Bir Kara Mizah Filmi: Patrondan Kurtulma Sanatı I


Bir işi sevip sevmemek noktasında belki de en önemli kriterlerden biri patronunuzun nasıl biri olduğudur. Tabii yıl olmuş 2017, hala ''patron'' olmayı arzulanan bir şey olarak görenler var mıdır, bilemiyorum.(Umarım yoktur.) Devir, liderlik devri, birlikte çalıştığınız insanlara önderlik etme devri. Neyse, bu liderlik meselesini bir başka yazıya bırakalım ve bugünkü film değerlendirmemize geçelim.

Genel Bilgiler

Horrible Bosses I, Türkçeye çevrilmiş haliyle ''Patrondan Kurtulma Sanatı I'' serinin ilk filmi. 2011 Amerikan yapımı olan filmin kadrosunda Kevin Spacey ve Jennifer Aniston gibi yıldızlar da yer alıyor. Adından da anlaşılacağı üzere 3 kafadar arkadaşın nefret ettikleri patronlarından kurtulmak için birtakım çareler aramalarını konu alıyor.(Patronlarını öldürmek gibi :/)

Yorumlar

  • Kevin Spacey'i görünce birden heyecanlanarak filmi açmakla beraber biraz hayal kırıklığı yaşadığımı itiraf etmeliyim. Belki de yaşanan absürtlüklerin sayısının fazlalığından olsa gerek, bazı bölümlerde sıkılmamak elde değil.
  • Senaryo iyi, oyuncular iyi...peki ama sorun nerede? Bence bu kadar iyi malzeme daha verimli kullanılabilirdi ve daha sürükleyici bir filmle karşımıza çıkabilirlerdi.
  • Sonuç olarak kafa dağıtmak isteyen, Kevin Spacey veya Jennifer Aniston'a hayran olanlar ve keyifli bir pazar sineması bekleyenler için önerebilirim ama fazlası değil.

Benim Puanım
IMDB Puanı
6,0 / 10
6,9 / 10


Beğendiniz mi? Beğendiyseniz arkadaşlarınızla paylaşın!

Fikrinizi alalım?

Bayıldım! Bayıldım!
6
Bayıldım!
Çok Eğlenceli Çok Eğlenceli
1
Çok Eğlenceli
Çok Faydalı Çok Faydalı
4
Çok Faydalı
Çok İyi! Çok İyi!
5
Çok İyi!
Ehh İşte.. Ehh İşte..
0
Ehh İşte..
Zaman Kaybı Zaman Kaybı
0
Zaman Kaybı
Kaan Olcay
kooplog.com kurucu ortağı, geleceğin iş insanı, yarı zamanlı girişimci.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oturum aç

Hesabınız mı yok?
Hesap oluştur

Şifreni sıfırla

Şu sayfaya geri dön:
Oturum aç

Hesap oluştur

Captcha!
Şu sayfaya geri dön:
Oturum aç
İçerik türünü seçin
Anket
Yazı