Bahar mı Güz mü?

Bazen hiç bir şey yapmadan durmak istiyorum. Birinin bana bunu yaparsan pişman olmazsın demesini,birinin bana yol göstermesini istiyorum. Sadece karar vermek ve o karardan pişman olmamak istiyorum. 

Yeni bir ilişkiye başlarken içimde hiçbir tereddüt olmasın istiyorum. Aniden sevmeyi bırakmak istemiyorum. Seviyorum mutlu oluyorum bırakıyorum ağlıyorum. Hem çok ilgi istiyorum hemde bunaltılmamak istiyorum. Hem istiyorum hem istemiyorum. Ne istediğime bile karar veremeyen hislerini kontrol edemeyen bir çocuk mu saklıyorum acaba içimde? Neden böyleyim ben? Sevmeyi bile bilmeyen biriyim galiba sıkılıyorum aşktanda nefrettende olsun istiyorum ama olmasında istiyorum. Her şeyi istiyorum hepsini istiyorum. Bazen nedensiz ağlamak istiyorum. Her şeyi bırakıp gitmek istiyorum. Kalan kalsın diyorum fakat içimdeki o his izin vermiyor. Seviyorum bir his gidiyorum bir his hep bir his var hiçbiri net değil olsada oluyor olmasada. Söz geçiremiyorum bu hisse. Hep belkilerle dolu hayatım olmuyor olmuyor işte. 

Hem seni istiyorum hem istemiyorum. Bir yandan kalbimi yerinden çıkarcasina attırirken bir yandan mantığım engel oluyor buna. Yapamıyorum işte bir şeyler eksik gibi geliyor ama ayni zamanda her şey tammis gibi. Bir yanım bahar rüzgarı gibi hafif narin bir yanım ise güzün o insanı üşüten fırtınası. 

yazar

Yazar: Acemiyazar

Blog OkurBlog Yazar

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.