Bağımsız

Ben dünyamı sevgi ile oluşturdum;

Toprağa ektiğim tohumlar,sevgi ve barış,bağımsızlık,tarafsızlık,ayrışmanın olmadığı,karanlığın,kötülüğün dokunmadığı,Issız,sessiz,sakin boş topraklarda besin ihtiyacını,bakımını sevgi üzerinden ektim.

Benim dünyamda;Din,ten,dil,siyaset,politika, vs.. üzerinden ayrımcılık yok çünkü hepimiz aynı tanrıya dua ediyoruz,ayrımcılığı oluşturan sadece siz nadan sıradan insanlarsınız,sadece izliyorum,izliyorum,izliyorum!
ALINTILAR;
Saf ve ölümsüz olan sadece sevgidir.Bizi gerçek kurtuluşa götürecek olan da bu sevgidir.

“İyi insanlar iktidara gelmez, gelse bile iktidar onu bozar, zalim yapar.”

“Dolaylı olarak öldürürsünüz, ölümlere neden olursunuz, ama bir şekilde, iktidarınızın sürekliliği öldürmenize bağlı olur. Belki şu anda böyle bir şey yapamayacak bir yapıdasınızdır. Ama iktidar yolu zorlu bir yoldur. Uzun bir yoldur, insanı dönüştüren bir yoldur. Ancak iktidara hazır hale geldiğinizde, gerektiği kadar değiştiğinizde, bu yolu tamamlayabilirsiniz.”

İnsanın kazandığı paradan değil,paranın kazandığı insandan korkulur.

Ölümle ittifak yapan hiçbir dava haklı olamaz.

İnsanın değerinin sadece insan oluşundan geldiği;din,milliyet,cinsiyet,renk,cinsel tercih,siyaset gibi bir takım ön sıfatlarla ayrımcılığa uğratılmadığı bir hümanizm anlayışı.
Çünkü zeka; Karanlığa,Gizliliğe ihtiyaç duymaz.Gizliliğe,Karanlığa İhtiyacı olan zekalara saygı duymam ben.

Benim dünyamda;Karanlıklara yer yoktur,Orada sevgi,barış,kardeşlik,eşitlik,birleştirici,İyilik vardır.Ve iyilik! İyilik yaptıkça çoğalır.Çünkü Sevgi İyileştirir,Sevgi Ölümsüzdür..
…Ağaçlar,bitkiler,meyveler,sebzeler,doğa sevgi ile canlanacak,çoğalacaktır,benim dünyamda sevgi vardır.Kuşlar,hayvanlar bize eşlik edecektir,çünkü doğa ile dost bağ kurduk,çünkü biz birbirimize karıştık,doğayla,hayvanlar’ la iletişime geçtik,konuşuyoruz,çünkü ben onların seslerini duyuyorum,o da benim.Çünkü benim dünyamda; sadece çocuklar,hayvanlar,doğayla,sanatla,kültürle düzen kurulmuş, bir topluluk ortamından ibaret. ve benim dünyamda sadece samimiyet var.
Benim dünyamda: Zorbalığa, zulümlülüğe yer yoktur.Çünkü Benim dünyam tamamen merhametten oluşturmaktadır,Putluğa,Rakamlara, Sınırlı düşüncelere, batıllığa yer yoktur, çünkü benim dünyamda farkındalık vardır…

Çünkü benim dünyamda, aydınlıklar’ la çizilmiş, açık canlı renkler’ le boyanmış, münevver bir dünyadan ibaret..

Çünkü insan; yeniliğe, gelişime kapı açtığı, o kapıdan giriş yaptığı sürece büyük bir değişiklikler seni bekliyor.Bu mutluluk, sevgi aydınlığın oluştuğu arazimde toprağımda ektiğim sevgi tohumunu büyütüyorum.

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.