Aşk mısın acı mı ?

Herkese iyi geceler . İlk bloğum . Ve yazmaya şimdi başlamak istedim . Size ilk metinlerimde hepimizi en çok yaralayan fakat saramadığımız bir konu hakkında yazmak istiyorum. “AŞK”…

Aşk nedir ? Var mıdır yok mudur ? Aşk vazgeçmek mi gitmek mi kalmak mı ? Aşık olduğunuzu nasıl anlarsınız ?

Bence Aşk gözlerinin içine bakarken sana güldüğünü görebilmektedir. Çayı kaç şekerli içtiğini , duygularının en hassas noktalarını bilerek ona göre hareket etmektir. O mutlu olduğunda seninde gerçekten mutlu olmandır . Birşeyler için fedakarlık yapman , O’na güven vermen demektir.

Size Ali Lidar ‘ ın çok beğendiğim bir dizesini paylaşmak istiyorum .

Ne eksikse sen tamamla, son derece yorgunum. Çok uykum var öp beni öpersen ne güzel uyurum.

Peki ya kavuşamayan aşıklar ? Örnek vermek gerekirse Ferhat , Şirin için dağları deldi ama kavuşamadılar , çok aşıklardı. Ya Kerem ile Aslı ? 

Ben ise çok özlediğime yemin edebilirim . Benim hayatımda  bu duyguyu ilk yaşadığım kişi ve son kişiydi. Biz de bir daha görüşmedik . Bana sorarsanız eğer ne yaptın ? Cevabını bile veremem size . O aklıma gelince tek kelime çıkmıyor artık ağzımdan. Sadece ağlıyorum.. Alkol bile geçirmiyor artık içimdeki acıyı . Rakı yakmıyor boğazımı mesela .Gönül yarası da böyle bir şey demek. Sadece dışın gülüyor içinde depremler koparken. Hatırlamak çok kolay ama unutmak çok zor .

Benim için bu blogu okuduktan sonra sevgilinize ya da eşinize onu çok sevdiğinizi söyleyin , çünkü hayat geç kalmayı affetmiyor.

Teşekkürler…

merve-yurekli
Subscribe
Bildir
2 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Hadi birlikte hayal kuralım;)
Sonraki
Özledim

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.