Aşk Mesafeleri Sever mi?

Merhaba Arkadaşlar,

Bu yazımda sizlerle uzak mesafe ilişkisi nedir, diğer ilişkilere göre farkları nelerdir ve bu ilişkiyi sağlıklı bir şekilde yürütmek için neler yapılabilir gibi soruların yanıtlarını paylaşacağım. 

Öncelikle uzak mesafe ilişkisi sanıldığının aksine aşk için bir engel değil, çiftlerin birbirlerine karşı olan sadakat, güven, sevgi ve saygı gibi değerleri canlı tutmalarını sağlar. Aynı şehirde yaşayan çiftlerden belki en büyük farkı birlikte geçirdikleri zamanın değerini daha iyi bilmeleri. Şimdi soracak olsak çoğu insan sevgilisinin uzakta olması halinde, ilişkilerinin sona ereceğini düşünür. Ama işin mutfağında olunca durum pek de sanıldığı gibi olmuyor. Sevdiğiniz insana sarılmak, yüzünü görmek hatta sesini duymak daha anlamlı ve değerli hale geliyor. İlişkiniz değer ve anlam kazanıyor. Mesela aranızda 1049 kilometre olmasındansa 200 kilometre olması sizin için bir mutluluk haline geliyor. E ne demişler? Yaşamadan bilemezsin tadacaksın her şeyi bu hayatta. 

Aşk Mesafeleri Sever mi?

Ben de sizlere bu blog sayesinde yaşamasanız bile bu tarz ilişkilerin yıllarca sürebildiği büyük aşklardan bahsedeceğim. Belki de sallantıda olan bazı uzak mesafe ilişkilerine yeni bir soluk. Bir sonraki yazımda uzak mesafe ilişkisi yaşayanlara ilişkilerini ve sevgilerini daha canlı tutmaları için ufak ipuçları vereceğim.

Bir sonraki yazıma kadar sakın sevgilinizden uzakta olduğunuz için ondan ayrılmayın 😉

Önerilen İçerik: Başka Türlü Bir Aşk Hikayesi: Vesikalı Yârim

Rapor Et

okur

Yazar: sudokuyanjapon

Terzi kendi söküğünü dikemiyormuş. Dikmeye çalışsa bile kumaş buna uygun değilmiş.

Umudunu kaybetme!

Blog Yazarı

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0

Facebook Yorumları