How to get Adobe Illustrator for free

Adobe Illustrator'ı ücretsiz olarak nasıl indirirsiniz? Adobe Illustrator'ı indirmek kolay bir görev gibi görünebilir veya en azından bir flash şablonu kadar basit bir şey için nispeten basit bir görev olabilir, ancak Adobe dünyası, hiçbir şeyin göründüğü kadar basit olmadığı anlamına gelir. Adobe bir süredir internetteki en büyük yazılım sağlayıcılarından biri olmuştur ve diğer şirketler düşük maliyetli alternatifler sunarak Adobe'nin popülaritesini yükseltmeye çalışırken, hiçbir şey web üzerinde Adobe kadar etkili olmamıştır. Bununla birlikte, Adobe Illustrator'ı ücretsiz alamamanız için hiçbir neden yok; sadece farklı insanların onu ele geçirmek için farklı yaklaşımları olacak. Neyse ki, bu makale, Adobe Illustrator'ı ücretsiz veya Creative Cloud üyeliği ile nasıl indireceğiniz hakkında tam olarak bilmeniz gerekenleri açıklamak için karmaşayı ortadan kaldırıyor.

Adobe'nin web sitesi gibi en yaygın yerler olan Adobe Illustrator'ın ücretsiz bir kopyasını çevrimiçi olarak alabileceğiniz birçok yer var. Yazma sırasında, programın en az on üç versiyonu mevcut ve her biri çok çeşitli özellikler sunuyor. Ancak unutulmaması gereken bir nokta, iPad'inizde Adobe Illustrator'ın daha eski bir sürümünü kullanıyorsanız, en son sürümü kullanmanın sonucu olarak ortaya çıkan performans iyileştirmelerinden hiçbirini görmeyeceğinizdir. Arayüz bir dereceye kadar değişmiş olsa da, vektör grafikleri (Illustrator'ın kullandığı tür) hala yerel durumundadır ve yalnızca görüntülerin kalitesi değişmiştir.

Adobe illustrator'ı ücretsiz olarak nasıl indireceğinizi bilmek istiyorsanız, yanıt, programın fiziksel bir sürümünü satın almak veya çevrimiçi olarak sunulan birçok saygın abonelik seçeneğinden birine üyelik satın almaktır. Her birinin avantajları ve dezavantajları vardır. Örneğin, boyut ve çok yönlülük açısından en iyi değerlerden bazıları fiziksel abonelik seçeneğiyle sağlanacaktır. İPad'inizde çok fazla ekran alanınız varsa ve vektör grafikleri ile çok iş yapmayı düşünüyorsanız, fiziksel abonelik sizin için en uygun olanı olabilir.

Yazılımı ücretsiz edinmenize yardımcı olabilecek başka bir seçenek de Adobe Illustrator IOS uygulamalarını kullanmaktır. Bunlar, gerçekmiş gibi davranan ve basit vektör grafiklerinden tam renkli fotoğraflara kadar her şeyi çizmenize izin veren indirme uygulamalarıdır. iPad'in en güzel yanı, hem iOS hem de Mac'i çalıştırmasıdır, bu nedenle uygulamanızı iPad'e bağlarken sorun yaşamamalısınız, bu da bir uygulamaya sahip olmanın tüm avantajlarından yararlanabileceğiniz anlamına gelir. diğer platform. Ayrıca, IOS uygulamalarının çoğunda çok sayıda bağlı kuruluş bağlantısı mevcuttur, bu nedenle uygulamanız size herhangi bir para kazandırmasa bile, yönlendirmeler yoluyla yine de para kazanabilirsiniz.

Son olarak, uygulamanın CCPro sürümünü indirerek Adobe Illustrator'a giden yolunuza başlayabilirsiniz. Bu sürüm, diğer birçok güzel özellikle birlikte kolayca küçük resimler oluşturmanıza olanak tanır. Flash ile hiç şekil oluşturmadıysanız, akla gelebilecek her şekli anında oluşturabileceğiniz için kesinlikle gidilecek yol budur. Daha sonra bu kreasyonları aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşabilir ve hatta Adobe'deki öğrenci indirim teklifleriyle para kazanabilirsiniz.

Adobe Illustrator'ı kullanmaya başlamanın son yollarından biri de android uygulamalarından yararlanmaktır. Bu özel uygulamayla ilgili tek sorun, henüz android mobil cihazlar için yerel bir sürümüne sahip olmamasıdır. Bununla birlikte, birçok şirket, bir demo sürümünü indirebileceğiniz veya gerçek yazılıma abone olmak için kaydolabileceğiniz bir web sitesi sunar. Muhtemelen bildiğiniz gibi, uygulamayı indirmenin fiyatı o kadar düşüktür ki, aslında yazılımı satın almaktan daha ucuzdur. Sonuçta, kim bir Illustrator uygulamasına yüzlerce dolar harcamak ister ki, özellikle de piyasada çok sayıda ücretsiz uygulama varken?

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.