ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN…

Hepimizin hayatındaki en önemli kişi konumundaki annelerimizin bu Pazar günü, Anneler Gününü kutlayacağız.

2021 yılında tam kapanma günlerine denk gelen Anneler Günü, fedakar annelerimizin yüzünü güldürmek için güzel bir fırsat olabilir.

Yaklaşmakta olan Anneler Günü nedeniyle, annelerinize nasıl bir sürpriz yapacağınız konusunda fikir arayışı içerisinde olabilirsiniz. 

Anneler Gününde annesini mutlu edip hediye almak isteyenler alternatifleri araştırmış, hangi hediyeyi alacağına karar vermeyenler için bazı alternatifleri sizler için derlemişler. İşte Anneler Günü için alternatif hediye önerileri:

Buket Çicek

Kişiye özel çikolata

Fotoğraf işlemeli tahta

Güzel sözlerin yer aldığı defter

Güzel sözlü kupa bardak

Bardak, oyuncak ayı ve minik yastık

Küçük Ev Aletleri

Züccaciye, Mutfak Eşyaları

Kıyafet

Saat, küpe, bileklik, kolye

Duvar Saati

Fotoğraf Çerçevesi

Annelere Özel Ödül Plaketleri (yılın annesi, yıldızım sensin vb.)

Son dönemlerde en çok alınan isim ve soy ismin baş harflerinin olduğu bir kolye annenizi oldukça sevindirir. Kalp şeklinde kolye ile her zaman onun kalbine yakın olduğunuz hissettirebilirsiniz.

Kolyenin yanı sıra , farklı yerlerde olan ailenin fertlerini bir araya getirerek pikniğe gidebilir, annenize bir piknik seti alabilirsiniz.

Cilt bakım kremlerinden oluşan bir set alarak onun bakımına katkıda bulunabilirsiniz.

Yemek yapmayı seven anneniz için , farklı kültürlerin yemek tariflerinden oluşan bir kitabi alabilirsiniz.

Yeşil ve doğaya hayran olan annenize seramik kaplardaki bitkiler büyüleyici gelecektir. Evin bir köşesinde şık görünecek bir çiçek alabilirsiniz.

Seyahat etmeyi seven anneniz için göz maskesi, boyun yastığı ya da seyahatlerde kullanabileceği gereçler alabilirsiniz.

Spor yapmayı seven, sağlıklı yaşam meraklısı anneniz için evde kullanabileceği spor aletleri, yoga matı, pilates seti gibi hediyeler de alabilirsiniz.  

Sevginizi ifade eden 3D pop-up kartları postaya koyarak uzak olan annenizi mutlu edebilirsiniz.

Tasarım olan şeylerin yerini hiçbir şey tutamaz. Reçel veya baharat koyabilecekleri tasarım kavanozlar , baharatlıklar alarak annenizi mutlu edebilirsiniz.

Annen ve senin için özel bir anlamı olan bir yerin koordinatlarının yazılı olduğu bir bileklik de Anneler Günü’nün en özel hediyelerinden biri olabilir.

Yalnız hiç bir zaman şu unutulmamalıdır ki, anneniz için hiç bir hediye sizin varlığınızdan daha değerli değildir. Anneler için daima hayattaki en değerli varlık evlatlarıdır. Siz de ona bu özel günde onu ne kadar çok sevdiğinizi hissettirin… Her şey gönlünüzce olsun…

yazar

Yazar: Gri Mavi

Blog OkurBlog Yazar

Bu yazıyı nasıl buldunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.