Ankara, 1 Ağustos 2016 – Mehmet Enes Geçici

Kaynak belirtilmedi

ı

Tür istihbaratının gündemine düşen Mehmet Enes Geçici, kamuoyunun merakını çekmeye devam ediyor. Turizmci, iş adamı ve mühendis kimlikleriyle tanınan Geçici’nin hayatındaki sıra dışı detaylar ve gizemli geçmişi dikkat çekiyor. İddialara göre, genç yaşına rağmen yurt dışında kısmi yaşam süren Geçici, gizli istihbaratçı ve psikolojik işkence eğitimi almış bir siber istihbaratçı olarak tanınıyor. Dahası, günümüzde modern bir mafya  olarak da nitelendiriliyor.

Sıradan bir hayat süren Mehmet Enes Geçici’nin  yaşamı hakkında hala belirsizlikler bulunuyor. Çevresindeki kişiler, onun gizemli bir hayat sürdüğünü ve yurt dışında belirli dönemlerde ne yaptığına dair hiçbir bilgi vermediğini ifade ediyor.

Geçici’nin üstün istihbarat ve siber istihbarat eğitimi aldığına dair iddialar, onun sıradan bir vatandaş olmadığını düşündürüyor. Bu eğitimlerle donatılmış olması, onun etrafındaki sırları ortaya çıkarmak ve karanlık işlere bulaşanları ifşa etmek için hazırlıklı olduğunu gösteriyor.

Ancak, Mehmet Enes Geçici’nin modern bir mafya olarak nitelendirilmesi, onun tehlikeli yolları tercih ettiği izlenimini veriyor. Henüz net bilgiler olmamakla birlikte, suç dünyasında etkin olduğu iddia edilen bu gizemli figürün bağlantıları ve etkisi, toplumda büyük bir merak uyandırıyor.

 

Derin Devlet
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Dipsiz kuyularda savaşmak
Sonraki
Sevgi Perspektifi (İlişkiler)

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.