Oscar’a Kore Damgası

Oscar'a Kore Damgası

Oscar'a Kore Damgası

  2020 Oscar Ödülleri geçenlerde sahiplerini buldu. En ilginç olanı ise Oscar ödüllerinde bir ilk gerçekleşti. Koreli yönetmen Bong Joon Ho bir ilgi gerçekleştirerek ingilizce olmayan bir senaryo ile en iyi film oscarını kucaklaması oldu. 

  Herkes son zamanlarda Kore’nin sanat dünyasındaki yükselişini merakla takip ederken Koreli yönetmenin Oscar da 6 dalda aday gösterip 4 dalda ödül alacağını tahmin etmemiştir heralde 🙂 

   Belki de Yönetmenin kendisi de buna inanmıyordu…. Bunu nereden çıkardın şimdi derseniz şöyle açıklayayım;

– Yönetmen oscar ödülünü aldıktan sonra sanki aldığına inanamıyormuş gibi ödüle bakışından anladım.

  Eeee Tabi ünlü yönetmen Quentin Tarantino nun da aday gösterildiği bir dalda ödül aldı. 

  Buradan da çıkaracağımız sonuç aslında çok basit hiç bir şey imkansız değildir. Sen sadece azimle ve emekle yapmak istediğin şeye odaklanmalısın. Gerisi zaten iplik söküğü gibi gelir. 

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

    The 2020 Oscar Awards have recently found their holders. The most interesting thing is that it’s a start at the Oscars. Korean director Bong Joon Ho has expressed interest in clinching the Best Picture Oscar with a non-English script.  Not everyone has watched the rise of the Korean art world curiously lately, while the awards would not predict the Korean director’s Oscar nominations in 4 branches of 6 branch academies 🙂   Maybe the director didn’t believe that either…. Why would you say that now?;- After the director gets the Oscar, I can see how he looks at it, like he can’t believe he’s getting it.  Famous director Quentin Tarantino was also nominated for an award.  The conclusion we draw from this is very simple, Nothing is impossible. You just need to focus on what you want to do with perseverance and effort. The rest will come as a robbery.

kirazahsen
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Evrensel Olmak Dileğiyle
Sonraki
Güvenlik = Güvenilirlik

İlginizi Çekebilir

kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.