15 En İyi Rick and Morty Bölümü

5 sezon, 51 bölüm ve görünürde sonu olmayan Rick and Morty, popüler kültürde baskın bir güçtür.

İşte şimdiye kadarki en iyi 15 bölümü.

BU MAKALE RİCK AND MORTY 1-5 sezonları için spoiler içermektedir .

Dokuz yıl, beş mevsim ve elli bir bölümden sonra, Rick ve Morty yakın zamanda herhangi bir yavaşlama belirtisi göstermiyor. 6. sezonun ekranlarımıza gelmesine ve 7. ve 8. sezonların ufukta görünmesine rağmen, ortak yaratıcı Dan Harmon, dizinin gösterimi sırasında 1000 bölüme ulaştığını görmeyi çok istediğini belirtti. Rick ve Morty’nin maceralarının devam etmesini beklerken, hangilerinin en iyinin en iyisi olduğunu belirlemek için son beş sezondaki bölümlere bir göz atıldı. Bu kolay bir başarı değildi, çünkü aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda harika bölüm ve çok az dud var. Bir bölümün bu listede olmaması, tamamen eğlenceli olmadığı anlamına gelmez!

İşte şimdiye kadarki en iyi 15 Rick and Morty bölümü :

15. 4. Sezon 7. Bölüm: Promortyus

“Promortyus”, klasik bir Rick and Morty dönüşüyle Alien serisine bir saygı duruşu niteliğindedir . Rick ve Morty (Justin Roiland), vücutlarını ev sahibi olarak kullanan yüzleri kucaklayan uzaylılardan ayrıldıktan sonra, bu ırkın, Glorzo’nun, toplumlarını ilerletmek için Rick’in teknolojisini kullandığını keşfeder. Tipik Rick tarzında, önce toplumu yok ederler ve sonra sorular sorarlar – Glorzo’nun asteroit evini arkalarında harabeler halinde bırakırlar.

Eve döndüklerinde, Summer’ın (Spencer Grammer) aslında yanlarında olduğunu fark ederler ve Glorzo’dan geriye ne kaldıysa onu ona bırakırlar. Üçü asteroide ilk vardıklarında ve Glorzo yumurtalarını bulduklarında, Summer’ın ağzında bir kürdan olduğu için kurtulduğu ortaya çıktı (keşke Nostromo mürettebatı bu kadar akıllı olsaydı). Summer’ı kurtarmak için geri dönerler ve Glorzo’ya kısa “bir ev sahibi bul, bir yumurta siktir et” yaşam sürelerinin ötesinde sanayileşme ve gelişme konusunda ilham veren kişinin o olmadığını, aynı zamanda aralarında bir Tanrı olarak saygı gördüğünü keşfederler.

Bu bölüm, bu listedeki diğerleri kadar akılda kalıcı olmasa da, klasik bilimkurguya sağlam bir övgü ve Summer’ın sık sık övüldüğünden çok daha akıllı ve daha becerikli olduğunu hatırlatıyor.

14. 2. Sezon 7. Bölüm Big Trouble in Little Sanchez

Bu 2. sezon bölümü, Rick’in bilincini Summer ve Morty ile daha fazla zaman geçirmenin karmaşık bir yolu olarak kendisinin genç bir versiyonuna aktardığını görüyor. Elbette Rick, torunlarıyla kaliteli zaman geçirmekten hoşlandığını hiçbir zaman doğrudan kabul edemezdi, bunun bir nedeni olmalı.bu tesadüfen onun ne kadar zeki olduğunu göstermesine izin verir. Bu durumda, Rick bu yolculuğa başlar çünkü Summer ve Morty beden eğitimi öğretmenleri Koç Feratu’nun bir vampir olduğuna inanırlar. Bu alt konu oldukça hızlı bir şekilde tamamlanırken, Rick, Tiny Rick olarak kalmak için bahaneler bulmaya devam ediyor. Gerçek formu vücudunun içinde tutulduğu fıçıda çürümeye başladığında, Minik Rick çoğu gencin yaptığını yapar ve varoluşsal ikilemini iletmek için müziği kullanır – bu formda kalıp yeni keşfettiği gençliğinin heyecanını hissetmeye devam mı ediyor yoksa gerçek formuna ve onunla birlikte gelen sorumluluklara geri dönüyor mu?

Bu arada, Beth (Sarah Chalke) ve Jerry (Chris Parnell) evlilik sorunlarına yardımcı olmak için galaksiler arası çift terapisini deniyorlar. Bu tesis, çiftlerin birbirlerini nasıl gördüklerinin fiziksel tezahürlerini yaratır ve Beth ve Jerry’nin birbirleri hakkındaki zehirli algılarının bir gezegeni ele geçirme girişiminde bulunacak kadar güçlü olduğu ortaya çıkar. Ancak bu, Jerry’nin ne kadar işe yaramaz olduğuyla dalga geçmek için başka bir fırsat değil (her ne kadar Beth’in onu birbirine bağımlı bir solucan olarak görmesi oldukça komik olsa da). Sonuç olarak, bu B planı bize onların ilişkisine dair bir fikir verir ve kafamızda yarattığımız kişinin her zaman karşımızdaki kişiyle aynı olmadığını hatırlatır.

13. Sezon 3 Bölüm 7: The Ricklantis Mixup

İlk olarak 1. sezonun “Close Rick-counters of the Rick Kind” bölümünde Ricks Kalesi’ne küçük bir bakış attık, ancak bu toplumun tamamen nasıl oluştuğuna nihayet gerçek bir bakış açısına sahip olmak 3. sezona kadar değil. Ricks ve Mortys’in farklı boyutlarından çalışır. Bu bölümde, bir Morty’nin şok edici bir lider olduğu bir başkanlık kampanyası görüyoruz, taze yüzlü bir Rick, yorgun bir Cop Morty’nin ortağı oluyor, Stand by Me’yi andıran bir büyüme hikayesinde bir grup Mortys ve bir Acı Rick, bir terfi için geçildikten sonra Simple Rick’in gofret fabrikasını rehin aldı.

Bu bölüm bize sadece tamamen Rick ve Morty’den oluşan bir toplumun ne kadar işlevsiz olduğunu göstermekle kalmıyor, aynı zamanda Citadel’i tanıtan aynı sezon 1 bölümünde tanıştığımız Evil Morty’ye ne olduğunu da gösteriyor. Rick and Morty’nin esas olarak bölümsel formatı şov için gerçekten iyi çalışsa da , özellikle genellikle gördüğümüz birincil Rick ve Morty’ye odaklanmayan bir bölümde, mevsimler arasında birbirine bağlanan küçük konuları görmek her zaman güzeldir.

5. Sezon 8. Bölüm Rickternal Friendshine of the Spotless Mort

Bu 5. sezon bölümü bize Rick’in geçmişine ve Birdperson (Dan Harmon) ile olan ilişkisine ender bir bakış sunuyor. Arkadaşını geri getirmek için Rick, Birdperson’un zihnine ve Başlangıç anılarına girmek zorundadır.-stil. Oradayken, Rick, geçmişine ve Birdperson’un birlikte geçirdikleri zamanı nasıl hatırladığına dair gerçek vizyonlarla karşı karşıya kalır (hepsi gurur verici değil). Sonunda Birdperson’un gerçek özüne ulaşmak için savaştığında, bilincini geri getiren Tammy (Cassie Steele) ile bilmeden sahip olduğu bir çocuğun ortaya çıkmasıdır. Rick’in aile terapisinden kaçınmak için başka bir hilesi olarak başlayan şey, bize Rick’in küçümseyen ve genellikle umursamaz görünümünün altında hala bir kalbi olduğunu hatırlatan şaşırtıcı derecede duygusal bir yolculuğa dönüşüyor.

11. 5. Sezon 3. Bölüm A Rickconvenient Mort

Bu bölümde Morty’nin bir kez daha aşkı bulmaya çalıştığını ve başarısız olduğunu görüyoruz. Bu sefer sadece dört elemental yüzüğün gücüyle çağrılabilen süper kahraman Planetina’ya (Allison Brie) aşık olur. Ne yazık ki Morty için, yüzükler sadece mal satmak isteyen değil, aynı zamanda Planetina’yı da en yüksek teklifi verene satmak isteyen açgözlü yetişkinlerin elinde başlıyor. Ama 5. sezonda hepimizin iyi bildiği gibi, Morty bir kadın için neredeyse her şeyi yapmaya hazır. Eski sahiplerini ve gelecekteki alıcıyı öldürür, yüzükleri kendisi için alır ve Planetina’yı ellerinden kurtarır. Ancak Morty’nin fark etmediği şey, Planetina’yı gezegeni korumak adına ölümcül bir öfkeye girmesi için serbest bıraktığıdır. Belirttiğimiz gibi, Morty’nin aşk için yapacağı pek çok şey var ama bir grup kömür madencisini öldürmek onlardan biri değil.

Bu arada, Summer ve Rick, ölmekte olan gezegenlere seyahat ederek ve dünyanın sonu partilerine katılarak ve kıyamet vurmadan önce kaçarak bazı aile bağları kurmaya çalışırlar. Bu hiç bitmeyen sefahat, bir büyükbaba ve torun arasında bir seçim bağı olayı olarak görünse de, eğlenceleri uzun sürmez. Rick, Daphne’yi (Jennifer Coolidge) ölmekte olan gezegeninden kurtardıktan sonra sorumluluklardan ve eklerden arınmış eğlenceli bir zaman olması gereken şey, ona olan aşkını itiraf etmesidir. Klasik bir Rick küçüklük hareketinde, Summer, ölmekte olan gezegenlerden birini kurtararak ve Daphne’nin kendi hayatını kurtarmak için Rick’le ilgilendiğini kanıtlayarak eğlencelerine son verir.

10. 1. Sezon 3. Bölüm Anatomi Parkı

Normal bir insan tatilini kutlamak için çaresiz olan Jerry, bu bölümün çoğunu ailesiyle birlikte mükemmel bir Noel kutlaması yaratmaya çalışarak geçiriyor. Ancak Sanchez-Smith ailesindeki çoğu şeyde olduğu gibi bu Noel de normal olmaktan çok uzak.

Sonunda Jerry’nin ebeveynleri, “arkadaşları” Jacob ile tanışıyoruz ve yakın ilişkilerinin ayrıntılarını öğreniyoruz. Ama Jerry’nin ailesinin akıcı seks hayatındaki açık rahatsızlığını görmek ne kadar komik olsa da, bu bölümün en iyi kısmından çok uzak. Jerry tatili kurtarmak için elinden geleni yaparken, Rick, Morty’yi, içinde Rick’in bir eğlence parkı inşa ettiği evsiz bir adam olan Reuben’in bedenine gönderir. Reuben’in çeşitli hastalıkları, Anatomy Park’ın yapısal bütünlüğünü tehdit etti ve Morty, parkın diğer çalışanları ile birlikte, Reuben öldükten ve farklı hastalıkların korkunç formları yakınlaştıktan sonra hayatta kalmak için savaşmak zorunda kaldı.

Bu bölümde Jurassic Park referansları, Morty bir kızın dikkatini çekmek için çok uğraşıyor ve dev bir çıplak Noel Baba havada süzülüyor ve sonunda ABD üzerinde patlıyor Neden tatilleri başka bir şekilde geçirmek isteyesiniz ki?

9.  Sezon 8. Bölüm The Vat of Acid

“The Vat of Acid Episode”un en iyi yanı, Rick’in asit gibi görünen bir sıvı fıçısında ölümünü taklit etme takıntısı değil, Morty’yi ve muhtemelen şimdiye kadarki en anlamlı romantik ilişkisini içeren bir monologdur. Elmasları ve sahte bir asit fıçısını içeren bir hile Morty’yi hayal kırıklığına uğrattıktan sonra, Rick’i gerçek hayatta yerini etkili bir şekilde “kurtarmasına” ve bir hata yaparsa o noktaya geri dönmesine izin verecek bir uzaktan kumanda yaratmaya yönlendirir. video oyunu.

İlk başta, Morty bunu muhtemelen beklediğiniz gibi kullanır – okulda kızların soyunma odasına girmek, Jessica ile flört etmek, striptiz kulübüne gitmek vb. Ama bu kızla tanışıp ona aşık olduktan sonra işler değişir. Morty. İlişkilerinin, karlı dağlara neredeyse ikisini de öldüren bir uçak kazası da dahil olmak üzere bir montaj yoluyla geliştiğini görüyoruz. Yine de Morty, uzaktan kumandayı bir değişiklik için kullanmadan bu anı atlatıyor. İkisi de hayatta kalır, ancak Jerry’nin normal, bilgisiz benliği, uzaktan kumandayı kullanır ve Morty’yi tanışmalarından önce geri gönderir. Kendisini yeniden tanıtmaya ve ona ilişkilerini anlatmaya çalışır, ancak haklı olarak çıldırır ve onu sonsuza kadar kaybeder.

Bu bölüm Morty’yi daha önce veya o zamandan beri gördüğümüzden daha savunmasız ve mutlu görüyor ve Rick’in Morty’ye uzaktan kumanda gerçeğini açıkladığı zaman tartışmasız en acımasız olduğunu görüyoruz. Ve bunların hepsi Morty’nin Rick’in planlarından birini küçümsemeye cüret etmesinden kaynaklanıyor.

8. 3. Sezon 4. Bölüm: Vindicators 3: The Return of Worldender

Gerçek Rick and Morty tarzında, bu sezon 3 bölümü bizi fazla bağlam veya arka plan olmadan bir süper kahraman hikayesinin ortasına bırakıyor ve başka türlü olmasını istemeyiz. Rick ve Morty, bu süper kahraman ekibinin ikinci toplantısı olduğunu düşündükleri için Vindicators’a katılmaya çağrılır, ancak Rick ekibe karşı olan küçümsemesini gizlemek için hiçbir çaba göstermez, daha önce onlarsız bir araya geldiklerini ortaya çıkarırlar.

Ertesi gün, hain Worldender’la savaşmak için hala bir araya geliyorlar, ancak Sarhoş Rick’in bir gece önce onu yendiği ve Jigsaw’u gururlandıracak bir dizi ayrıntılı tuzak hazırladığı ortaya çıktı. Morty, Sarhoş Rick’in düşüncesini tercüme etmeye ve onları hayatta tutmaya çalışırken, bu tuzaklar takımı hem kelimenin tam anlamıyla hem de duygusal olarak parçalara ayırır.

Bu bölüm bize Rick’in bir noktayı kanıtlamak için ne kadar ileri gideceğini ve ayrıca Rick’in Morty için ne kadar boktan olabileceğini gösteriyor. Bunlar Morty’nin kahramanlarıydı ve görevi yerine getirmek yerine, Morty’nin kıskandığı için takım arkadaşlarının gerçekten ne kadar berbat olduğunu bilmesini sağlamak için her şeyin ötesine geçiyor. Ayrıca, Vindicators’ın Rick’in gerçekten sevdiği tek üyesi olan ve Logic tarafından kendi şarkısını seslendiren sevimli Noob Noob ile tanışıyoruz.

7. Sezon 3 Bölüm 3: Pickle Rick

Muhtemelen Rick and Morty’nin en bilinen bölümlerinden biri olan “Pickle Rick”, Rick’in aile terapisine gitmekten kaçınmak için kelimenin tam anlamıyla kendini duyarlı bir turşuya dönüştürdüğünü görüyor. Ailesi gittikten sonra on dakika için ayarlanmış bir zamanlayıcıya bağlı sıvı dolu şırınganın tamamen tesadüfi olduğunda ısrar ettikten sonra, Beth blöfünü yapar ve şırıngayı onunla birlikte terapiye götürür.

Pickle Rick çalışma masasından pençelenir ve korkmuş bir kedi tarafından dünyaya fırlatılırken kaos başlar. Pisliklerdeki ölü farelerin ve hamamböceklerinin cesetlerinden kollar ve bacaklar yapan Pickle Rick, kendisini liderinin ölmesini istediği gizli bir tesiste bulur. Pickle Rick daha sonra kaçmak için savaşmak zorunda kalır ve bu süreçte John Wick-esque efsanesi olur.

6. Sezon 1. Bölüm 5. Meeseeks and Destroy

Jerry’nin beceriksizliği, bu sezon 1 bölümünde tamamen yeni bir türü öfkelendiriyor. Rick, Jerry, Beth ve Summer’ı Meeseeks kutusuyla tanıştırır – amacı bir kişiye bir görevde yardım etmek olan ve sonra hemen ortadan kaybolmak olan Bay Meeseeks adlı yaratıkları çağıran bir kutu. Meeseek’ler, Beth ve Summer’a kendi değerlerini bulma ve popüler olma gibi karmaşık görünen görevlerinde yardım edebilirler, ancak Jerry’nin golf oyunundan iki vuruş almasına yardım etmek o kadar büyük bir zorluktur ki, bir Meeseeks ordusu çağırılır. bu görevde ona yardım etmek.

Bu arada, Morty sonunda kendi macerasını seçmeye başlar. Ancak seçtiği hayal dünyası beklediğinden çok daha karmaşıktır. Dev mahkemede cinayetle suçlanmakla sapık Jelly Bean King’i savuşturmak arasında kalan Morty, yolculuğunu başladığından daha kötü hissederek bitirir. Meeseeks’in Jerry ile uğraşması kesinlikle bölümün en iyi kısmı olsa da, fantezi macera arsa çizgisi bize Rick’in umursadığı kişileri korumak için gideceği uzunluklara nadir ve erken bir bakış veriyor (çünkü şaşırtıcı bir şekilde gerçekten umursuyor). diğerleri hakkında), bu durumda Jelly Bean King’i tereddüt etmeden öldürmeyi içerir.

5. 2. Sezon 8. Bölüm: Boyutlararası Kablo 2: Cazip Kader

Bu bölüm sadece Boyutlararası Kablonun geri dönüşünü değil, aynı zamanda Jerry’nin penisini kurtarmak için savaştığını da görüyoruz. Rick’in bir bardak dondurmada sakladığı yabancı bir bakteriyi yanlışlıkla yutan Jerry, iyileşmek için yabancı bir hastaneye gönderilir. Oradayken, penisinin galaksinin en etkili sivil haklar lideri Shrimply Pibbles’ın kalbinin mükemmel bir ikamesi olduğu keşfedildi.

Bu arada, Rick bekleme odası TV’sini Boyutlararası Kablo kutusuna bağlar ve çeşitli evrenlerden daha da absürt programlar görürüz. Kişisel favorilerimden bazıları:

 • Kişisel Alan: Ev sahibinin kişisel alanını ne kadar sevdiğini bize göstermeye istekli olduğu yer
 • Plumbus Nasıl Yapılır: Plumbus’un ne olduğu veya ne işe yaradığı hakkında hala bir fikrimiz yok ama en azından nasıl yapıldığını biliyoruz.
 • Eyeholes: Eyeholes’a dokunmayı düşündüğünüzde bile saldıracak olan , sahiplenici maskotu Eyehole Man ile Eyehole mısır gevreği için bir reklam .

Bu absürt hikayeler kombinasyonunun mümkün olduğu kadar tuhaf olmaktan başka gerçek bir amacı yok ve bu yüzden bu kadar iyi. Temizlenen gezegeni ve Tammy ile Birdperson’un düğününü içeren 2. sezonun daha ağır final bölümlerini izlemeden önce mükemmel bir damak temizleyicisi.

4. Sezon 10. Bölüm: Jerry’nin Yıldız Mort Rickturn’ü

Rick and Morty’nin 4. Sezonu şimdiye kadarki en iyilerden biri ve sezon finali “Star Mort Rickturn of the Jerry” neredeyse mükemmel bir sezona sağlam bir son. Bu bölüm, Rick’in aslında 3. sezon “The ABC’s of Beth” bölümünde bir Beth klonu yarattığını doğrulayarak başlar ve bize Beth’in ne kadar belalı olabileceğini gösterir. Galaktik Federasyon’un yeniden canlanmasına karşı verdiği mücadele sırasında, boynunda yakınlıkla tetiklenen bir cihaz keşfeder. Rick’in geri dönmesini engellemenin yolu olduğunu düşünerek, onu kaldırdı ve onunla yüzleşmek için eve döndü.

Rick, Beth’in bu versiyonuna, cihazın Beth klonundan “gerçek” Beth’e dönüşünde anıları aktarmak için tasarlandığını söyler, ancak aynı zamanda Beth’in hangi versiyonunun klon olduğu hakkında hiçbir fikri olmadığı da ortaya çıkar. Galaktik Federasyon, bunun ne kadar berbat olduğunu gerçekten anlamadan önce, yeni ve geliştirilmiş gezegen yok edicisiyle Dünya’yı yok etmeye hazır görünüyor.

Bu arada, Morty ve Summer, Rick’in görünmezlik kemeri için kavga eder. Kuşakları, kemer ve onu nasıl kullanacakları için savaşan çoğu kardeş rekabeti gibi başlarken, sonunda Federasyon’u yenmek için birlikte çalışmak ve kemeri paylaşmak zorundalar. Bu ark, birbirlerine karşı kardeş düzeyindeki nefretlerine rağmen birlikte ne kadar iyi çalıştıklarını gösteriyor ve ayrıca tüm serideki en iyi kredi sonrası sahne olduğunu iddia ettiğim sahnenin yolunu açıyor (“Görünmez Çöp Kamyonu Jerry” yi almak için iyi şanslar) kafanızdan tema şarkısı).

Bölüm, çoğu iyi Rick ve Morty bölümlerinin yaptığı gibi, bol kahkahalı anlara sahip, ancak bu bölümü gerçekten öne çıkaran beklenmedik duygusal içgüdüsel yumruklar.

3. Sezon 1. Bölüm 4. M. Night Shaym-Aliens !

Bu sürpriz Rick ve Jerry macerası, Rick’in konsantre Karanlık Madde tarifinin peşinde olan uzaylı dolandırıcılar olan Zigerions tarafından yaratılan bir bilgisayar simülasyonunda geçiyor. Jerry yanlışlıkla Rick ile birlikte kaçırıldı, ancak kayınpederinin aksine onun bir simülasyonda olduğunun farkında değil. Bunun yerine, “Elmaya Aç mısınız?” sloganı atıldığında kendisinin reklam veren bir Tanrı olduğunu düşünüyor. ona ödül kazandırır.

Rick, gerçeği bulmak için simülasyonun farklı seviyelerinde ilerlerken, Jerry’nin bölümü minimum kapasitede çalışmaya devam ediyor ve bunun gerçek dünya olmadığını apaçık ortaya çıkaran hatalara neden oluyor. Sonunda, Rick onlara sahte bir tarif verir ve arkalarında patlayan Zigerion gemisiyle kaçarlar.

“M. Gece Shaym-Uzaylılar!” oldukça basit bir Rick and Morty bölümüdür , ancak listede bu kadar yüksek olmasının bir nedeni de budur. En temel hikayeleri bile inanılmaz eğlenceli bir yarım saatlik televizyona dönüştürebileceğini dizinin başlarında gösteriyor . Bu bölüm aynı zamanda Jerry’nin işsiz kalmasına (gerçek dünyada “Hungry for Apples?” demeye çalışsa da başarılı olamadı), sonraki bölümlerde ve sezonlarda Beth ve ailenin geri kalanıyla olan ilişkisini zorlayan bir olaya yol açar.

2. 2. Sezon 4. Bölüm: Total Rickall

Telepatik parazitler Smith-Sanchez evine sızdıktan sonra, aile, ortaya çıkan saçma karakterlerden hangilerinin gerçek ve hangilerinin kılık değiştirmiş parazitler olduğuna karar vermek zorundadır. Parazitler, gerçekte var olmayan sevdiklerinizle mutlu anıların geri dönüşlerini tetikleyerek çoğalır.

Bu bölüm bize, ailenin Hulk: The Musical, Summer ve Tinkles dostluk şarkısını görme gezisi, Rick’in Nintendo DS’leri alıp satmaya takıntılı hale gelmesi ve Jerry ve Sleepy Gary’nin gizli ilişkisi gibi harika komik sahneler sunuyor. “Total Rickcall”, Friends gibi sitcom’ların sahip olduğu klasik flashback bölümünün bir riffidir , ancak bu durumda bu olaylar aslında hiç yaşanmamıştır. Bu Rick and Morty’nin en tuhaf bölümü olmasa da , yazarların giderek daha da tuhaflaşan karakterlerle harika zaman geçirdikleri açık. Ve işleri daha da iyi hale getirmek için, harika bir adam olan ve şaşırtıcı bir şekilde parazit olmayan Bay Poopybutthole ile ilk kez tanışıyoruz.

1. 4. Sezon 5. Bölüm: Rattlestar Ricklactica

Birçok Rick ve Morty bölümü gibi, “Rattlestar Ricklacta” da birlikte çalışması gerekmiyor gibi görünen ama inanılmaz derecede işe yarayan bir sürü tuhaf olay örgüsüne sahip. Morty yanlışlıkla bir yılan gezegeniyle Terminatör benzeri bir zaman savaşı başlatır . Uzayda kendisini ısıran astronotu Dünya’dan bir evcil hayvan dükkanı yılanıyla değiştirdiğinde, onlara diğer gezegenlerde yaşamın kanıtını gösterir ve bu bir şekilde yılan-Skynet ve yılan-Terminatörlerin intikam peşinde koşması anlamına gelir.

Rick ve Morty hatasını geri almaya ve intikamcı yılanların saldırılarının çimlerine çarpmasını engellemeye çalışırken, Jerry’nin beceriksizliği, ayakkabısını kaybedip uçup gitmeye başladığında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşır. Rick, Noel Işıklarını ölmeden kullanabilmesi için 10 saat boyunca tarafsız bir şekilde yüzer hale getirir, ancak güvenliği, her iki ayakkabıyı da ayaklarının üzerinde tutabilmesine bağlıdır; bu, Jerry için imkansız bir başarı olduğunu kanıtlıyor.

Üstüne üstlük, Summer kısaca yılan cazına takıntılı hale gelir ve onu suçlamak zordur, çünkü yılanların zaman yolculuğu yasaları inanılmaz derecede dağınık olsa da, müzikleri tokat gibi.

Bu bölüm bir numara çünkü izlemek ve iyi vakit geçirmemek neredeyse imkansız. Morty’nin suçluluk duygusuyla yılan Terminatörleri yaratması ve dolambaçlı bir zaman çizelgesi, Jerry’nin kendi başına ışık yakma veya normal bir insan gibi ayakkabı giyme yeteneğine inanmayan, tatil havası ve müzik arasında, bu bölümde isteyebileceğiniz hemen hemen her şey var.

Burak
Burak Kurt - Yazar / Çevirmen
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önceki
Zayıflatan Smoothie Tarifleri ile Daha İyi Hissedin
Zayıflatan 6 Smoothie Tarifi

Zayıflatan Smoothie Tarifleri ile Daha İyi Hissedin

Sonraki
SEXIFY – KADINLARIN ORGAZMI ÜZERİNE

İlginizi Çekebilir

kooplog'da yeni misin?
 • Kişisel akışını oluştur
 • Favori yazarlarını takip et
 • Yazılarını binlerce okura ulaştır
 • Yarışmalara katıl, ödüller kazan
Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için kaydol!
kooplog'da yeni misin?
 • Kişisel akışını oluştur
 • Favori yazarlarını takip et
 • Yazılarını binlerce okura ulaştır
 • Yarışmalara katıl, ödüller kazan
Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için kaydol!
Aralık ayı blog yarışması başladı. Hemen yazmaya başla
10
gün
10
saat
10
dakika
10
saniye
Aralık ayı blog yarışması başladı
10
gün
10
saat
10
dakika
10
saniye
Aralık ayı blog yarışması başladı.
10
gün
10
saat
10
dakika
10
saniye
Aralık ayı blog yarışması başladı.
kooplog'dan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerez (cookie) kullanıyoruz.